معرفی کتاب،

آشنایی با۲ کتاب درباره شهید حاج قاسم سلیمانی برای کودکان

آشنایی با۲ کتاب درباره شهید حاج قاسم سلیمانی برای کودکان

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سبحانی نسب، مدیر انتشارات جمال، از آماده شدن سه اثر جدید از سوی این انتشارات برای گروه سنی خردسال و کودک خبر داد و گفت: دو مجموعه آماده شده در رابطه با شهید سپهبد قاسم سلیمانی است که به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. «منم می شم یه حاج قاسم»، عنوان یکی از این آثار است که در قالب رنگ آمیزی به چاپ خواهد رسید. 

بیشتر بخوانید:

خاطره ای از اقدامات شهید قاسم سلیمانی که به شکست ارتش بعثی منجر شد

وی ادامه داد: در این کتاب تلاش شده است تا صفات و ویژگی های حاج قاسم سلیمانی در قالب تصاویر جذاب به خردسالان و کودکان نمایش داده شود. کتاب در 26 صفحه منتشر خواهد شد.
مدیر نشر جمال از انتشار اثر دیگری با همین مضمون با عنوان «منم یه حاج قاسمم» خبر داد و افزود: این اثر نیز برای گروه سنی خردسال و کودک طراحی شده است. کتاب مجموعه سروده های مجتبی کرمی درباره شهید سپهبد قاسم سلیمانی است. شاعر در این اثر به برخی از ویژگی های زندگی شهید سلیمانی به عنوان الگویی برای نسل جدید اشاره دارد. همچنین تعدادی از سروده ها نیز به حماسه ها و رشادت های شهید می پردازد.
سبحانی نسب از ترجمه یک کار جدید نیز خبر داد و اضافه کرد: «مهمانی آقا فیله» اثری است که به تازگی با ترجمه لطیف راشدی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. از جمله ویژگی های این اثر این است که مخاطب با دو کتاب در یک کتاب روبروست.
وی ادامه داد: داستان این اثر براساس دو ضرب المثل شکل گرفته است. اصل کتاب به زبان چینی بود که بعد به زبان عربی و در نهایت از عربی به فارسی برگردانده شده است.

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha