غنی سازی قرآنی اوقات فراغت دانش آموزان با اجرای طرح «ایلاف»

غنی سازی قرآنی اوقات فراغت دانش آموزان با اجرای طرح «ایلاف»

به گزارش سراج24، مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان طرح قرآنی ایلاف را در فضای مجازی برگزار می کند.
برگزاری طرح ایلاف در فضای مجازی
حجت الاسلام علیرضا شاهسونی مدیر مؤسسه بیت الاحزان در گفت وگو با فاری ضمن اعلام این خبر گفت: طرح قرآنی «ایلاف» به منظور بهره مندی نوجوانان و دانش آموزان از اوقات فراغت تابستان و با توجه به شرایط همه گیری کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.
حفظ یک جزء قرآن در دوماه
وی ادامه داد: این طرح به صورت حضوری و تلفنی و کلاس آنلاین در دو ماه تابستان با محوریت حفظ یک جزء یعنی جزء ۳۰ یا جزء ۱ قرآن کریم برگزار می شود.
برگزاری طرح ویژه نوجوانان دختر و پسر
مدیر مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا (س) از برگزاری طرح قرآنی ایلاف ویژه دانش آموزان پسر و دختر در تمامی مقاطع تحصیلی و سنی خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند از تاریخ ۵ تیرماه با مراجعه حضوری به شعب مؤسسه بیت الاحزان در سراسر کشور نسبت به نام نویسی در طرح اقدام کنند.
اعطای گواهینامه و هدیه به برگزیدگان
شاهسونی از آغاز طرح از روز ۲۰ تیرماه خبر داد و گفت: این طرح طی دوماه و در کنار دیگر طرح های تخصصی مؤسسه بیت الاحزان برگزار می شود و در پایان از شرکت کنندگان آزمون به عمل می آید و به قبول شدگان طرح گواهینامه اعطا و به تعدادی از نفرات برگزیده نیز به قید قرعه هدیه ۵۰۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد.

اخبار مرتبط

آغاز پویش مطالعاتی کتاب «طرح کلّی اندیشه اسلامی در قرآن»

برگزاری محفل قرآنی «ربیع‌ القرآن» توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی

برپایی محافل قرآنی در ماه رمضان با حضور قاریان کشورهای اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha