آمادگی ستاد کل نیرو‌های مسلح برای همکاری با قوه قضاییه

آمادگی ستاد کل نیرو‌های مسلح برای همکاری با قوه قضاییه

به گزارش سراج24، سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به رئیس دستگاه قضا تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی
ریاست محترم قوه قضاییه

فرارسیدن هفته قوه قضاییه، موسم پاسداشت یاد، نام و مجاهدت‌های شهید آیت‌الله دکتر بهشتی (ره) و تکریم خدمات و نقش‌آفرینی‌های دستگاه قضا در اقامه قسط و عدالت‌گستری در کشور را به جنابعالی، جامعه قضات و آحاد مسئولین و دست‌اندرکاران آن مجموعه مهم و برخوردار از جایگاه حساس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تبریک عرض می‌نمایم.

خدای بزرگ را شاکریم، با انتصاب مبارک آن فقیه وارسته، انقلابی و شجاع و نصب‌العین قرار دادن انتظارات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان نقشه راه قوه قضاییه در ایجاد تحول و استقرار عدالت قضایی و پاسخ به مطالبات و دادخواهی ملت عظیم‌الشأن ایران، گام‌های سپری شده در این مدت، رویکرد مردمی و انقلابی عمل کردن آن دستگاه را پدیدار و امیدواری و رضایت‌مندی مشهودی نزد آحاد مختلف ملت از تبدیل قوه قضاییه به ملجأ و پناهگاه حقیقی خود در اجرای عدالت، احیای حقوق عامه و مبارزه جدی و قاطع با ظلم و فساد و... را رقم زده است، که به فضل الهی تداوم و گسترش آن، سرمایه اجتماعی عظیم و قدرتمندی را تولید و پشتوانه تحقق نگاه تحولی و تحول‌خواهی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی و پرچم‌داری آن قوه در اجرای عدالت و قانون و برخورد عدالت‌محور با قانون‌گریزان و تعرض‌کنندگان به حقوق مردم قرار خواهد داد.

با اعلام آمادگی ستاد کل نیرو‌های مسلح برای هرگونه همکاری و معاضدت در اجرای عدالت و حاکمیت قانون، دوام توفیق جنابعالی و دستگاه قضایی در این مسیر خطیر، تحت عنایات قطب عالم امکان حضرت بقیةالله الاعظم (عج) و منویات و تدابیر حکیمانه و نورانی نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خدای کریم و نعیم مسئلت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح

اخبار مرتبط

هر روز قدرتمندتر می‌شویم

برخی عملا امیدشان به نتایج انتخابات فلان کشور است

مسیر انقلابی‌ قوه قضاییه در مبارزه با فساد نمایان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha