پنجمین جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» فراخوان داد

پنجمین جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» فراخوان داد

به گزارش سراج24، اسماعیل آجرلو رئیس حوزه هنری البرز و دبیر این جشنواره عنوان کرد: این دبیرخانه مردمی پنجمین دوره جشنواره حقوق بشر آمریکایی را در گرایش‌های هنری و رسانه‌ای به همراه اولین مسابقه ملی حقوقی یا موت کورت را با موضوع «تروریسم هنری- رسانه‌ای آمریکا» فراخوان کرده است.

آجرلو افزود: موضوع محوری این دوره تروریسم هنری- رسانه‌ای پیرامون ترور سپهبد شهید سلیمانی است که به شکل ویژه به عملکرد اینستاگرام در حذف و سانسور آثار هنری و رسانه‌ای در ایام شهادت شهید سلیمانی می‌پردازد.

مسئول دبیرخانه مردمی حقوق بشر آمریکایی ادامه داد: مهلت ثبت‌نام گروه‌های علمی و حقوقی برای شرکت در مسابقه ملی مطالبه‌گری حقوقی پیرامون تروریسم هنری- رسانه‌ای آمریکا در ایام ترور شهید سلیمانی تا روز ۲۵ تیرماه است. در بخش هنری و رسانه‌ای نیز گروه‌های کارشناسی ضمن رصد بهترین آثار هنری و رسانه‌ای در موضوع شهادت شهید سلیمانی، برگزیدگان را مشخص و تقدیر خواهند کرد.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از پنجمین دوره جشنواره علمی- هنری افشای حقوق بشر آمریکایی و همچنین شرکت در مسابقه ملی یا موت کورت تروریسم هنری رسانه‌ای آمریکا می‌توانند به دبیرخانه مجازی به آدرس www.us-humanrights.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

جشنواره فیلم مقاومت باید در ابعاد مختلف جریان ساز باشد

جشنواره بین‌المللی «من غدیری‌ام» برگزار می شود

قصه‌های خانم مربی در لایوهای اینستاگرامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha