پنجمین جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» فراخوان داد

پنجمین جشنواره بین‌المللی «افشای حقوق بشر آمریکایی» فراخوان داد

به گزارش سراج24، اسماعیل آجرلو رئیس حوزه هنری البرز و دبیر این جشنواره عنوان کرد: این دبیرخانه مردمی پنجمین دوره جشنواره حقوق بشر آمریکایی را در گرایش‌های هنری و رسانه‌ای به همراه اولین مسابقه ملی حقوقی یا موت کورت را با موضوع «تروریسم هنری- رسانه‌ای آمریکا» فراخوان کرده است.

آجرلو افزود: موضوع محوری این دوره تروریسم هنری- رسانه‌ای پیرامون ترور سپهبد شهید سلیمانی است که به شکل ویژه به عملکرد اینستاگرام در حذف و سانسور آثار هنری و رسانه‌ای در ایام شهادت شهید سلیمانی می‌پردازد.

مسئول دبیرخانه مردمی حقوق بشر آمریکایی ادامه داد: مهلت ثبت‌نام گروه‌های علمی و حقوقی برای شرکت در مسابقه ملی مطالبه‌گری حقوقی پیرامون تروریسم هنری- رسانه‌ای آمریکا در ایام ترور شهید سلیمانی تا روز ۲۵ تیرماه است. در بخش هنری و رسانه‌ای نیز گروه‌های کارشناسی ضمن رصد بهترین آثار هنری و رسانه‌ای در موضوع شهادت شهید سلیمانی، برگزیدگان را مشخص و تقدیر خواهند کرد.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع از پنجمین دوره جشنواره علمی- هنری افشای حقوق بشر آمریکایی و همچنین شرکت در مسابقه ملی یا موت کورت تروریسم هنری رسانه‌ای آمریکا می‌توانند به دبیرخانه مجازی به آدرس www.us-humanrights.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

جشنواره فیلم فجر در دوران کرونا چگونه برگزار می‌شود

حاتمی‌کیا با «خروج» به جشنواره فیلم «مقاومت» آمد

بیانیه‌ جشنواره خاتم درباره اهانت به ساحت مقدس پیامبر

0 نظر

ارسال نظر

capcha