پشتیبانی از مساجد به‌عنوان مراکز پیشبرد اهداف انقلاب ضرورت دارد

پشتیبانی از مساجد به‌عنوان مراکز پیشبرد اهداف انقلاب ضرورت دارد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب در کمیسیون مدیران استانی کنگره گام دوم تبلیغ که به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجتمع فرهنگی نور قم برگزار شد، با بیان اینکه در امر تبلیغ باید به دو مقوله ثوابت و متغیرها توجه شود، گفت: متغیرهای تبلیغی همان ابزارهای بیان و ثوابت محتوای تبلیغی است که تغییر ناپذیرند.

وی با بیان اینکه باید مراقب فاصله گرفتن از ثوابت تبلیغ بود، عنوان کرد: در طول ۴۰ سال گذشته، کوتاه آمدن از ثوابت و محکمات اسلامی، سبب آسیب به انقلاب اسلامی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین طائب با بیان اینکه امیرالمؤمنین(ع) مسئولان را نسبت به تبعیت از هوی نفس و طول آرزو هشدار می هد، ادامه داد: متغیرهای تبلیغ می تواند تهدید ها و فرصت هایی را ایجاد کند که باید در برنامه ریزی ها نسبت به آن ها توجه کافی صورت گیرد.

وی هدف از تبلیغات اسلامی را احیای یاد خداوند متعال در جامعه عنوان کرد و افزود: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، تنها یک شبکه تلویزیونی برای تبلیغ وجود نداشت؛ اما با این حال موفقیت های بسیاری به دست آمد.

رییس قرارگاه عمار عامل موفقیت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی را یاد خداوند متعال دانست و عنوان کرد: در مقوله تبلیغات باید هرچه بیشتر از گذشته نسبت به یاد خداوند متعال، مرگ و آخرت اهتمام شود.

وی با اشاره به اهمیت پیشتیبانی از مساجد به‌عنوان مراکز پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام، اظهار داشت: مسجد محل ذکر است و اگر تربیت یافتگان مسجد در صحنه عمل باشند، بسیاری از مشکلات قابل حل است.

اخبار مرتبط

روابط مخفیانه سران نهضت آزادی و دولت موقت با مأموران سیا/نهضت آزادی برای صدام فرش قرمز پهن کرد

استفاده از تجربیات ۸ سال دفاع مقدس در چهل سال دوم انقلاب اسلامی

نپذیرفتن زائران ایرانی در عراق جنبه سیاسی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha