نگاه تمدنی انقلاب اسلامی با ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب شتاب گرفت

نگاه تمدنی انقلاب اسلامی با ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب شتاب گرفت

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام ناصرشکریان امیری، مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران صبح امروز در جلسه کارکنان تبلیغات اسلامی استان در سالن شهید آوینی این اداره کل ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در خط مقدم ترویج معارف اسلام ناب و گام تمدنی انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی به‌ویژه شهید بهشتی و یارانش و شهیدان سازمان تبلیغات اسلامی و ۴۰۰ طلبه شهید این استان افزود: خدمت در نهاد مقدس سازمان تبلیغات اسلامی که جزء مجموعه های وابسته به دفتر رهبر انقلاب اسلامی است باعث افتخار است و این مدال افتخار را باید قدر دانست و شکر گزار بود.

حجت‌الاسلام شکریان با اشاره به گام تمدنی انقلاب اسلامی در دهه های اخیر با ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب در سال گذشته از سوی رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در خط مقدم گام تمدنی انقلاب اسلامی است و موفقیت در این راه پر بهجت و اثرگذار با مجاهدت و همت مضاعف امکان پذیرخواهد بود.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران به چهار دهه پر افتخار فعالیت های فرهنگی و دینی سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و بیان داشت: نگاه جدی به مسأله فرهنگ دینی و حمایت ها از نهادهای فرهنگی و تبلیغی امروز یک امری اجتناب ناپذیر است و باید با توجه به دشمنی ها و کارشکنی های دنیای غرب و استکبار نسبت به گسترش فرهنگ دینی و اسلامی دغدغه مند بود و از این مجموعه ها حمایت های مادی و معنوی شود.

حجت‌الاسلام شکریان به نقش اثرگذار سازمان تبلیغات اسلامی در سال های بعد انقلاب اشاره و تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در دفاع از مبانی اسلام ناب و گفتمان جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و به فرامین رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه‌ای (مدظله العالی) در تمامی بحران های اجتماعی در جامعه لبیک گفته است و همواره در تمامی مشکلات در کنار مردم رنجدیده و مظلوم جمهوری اسلامی قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به ظرفیت های مردمی و انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی، خاطر نشان کرد: باید از همه این ظرفیت ها در راستای گسترش اسلام ناب و گام تمدنی انقلاب اسلامی بهره گرفت و از این ظرفیت برای ارتقاء سطح بین المللی جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بهره برداری کرد.

استاد حوزه علمیه مازندران در پایان با اشاره به توطئه های دشمنان در چهار دهه از انقلاب اسلامی اظهار داشت: تقویت فعالیت های فرهنگی و تبلیغی و برنامه ریزی دقیق در مقابل این توطئه ها می تواند همه نقشه های آنان را نقش بر آب خواهد کرد و سازمان تبلیغات اسلامی در این تقابل قطعا نقش آفرین و اثرگذار خواهد بود

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در قم

انتشار فراخوان مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران

فضای مجازی؛ تهدید یا فرصت

0 نظر

ارسال نظر

capcha