برنامه های دهه کرامت با اعمال محدودیت برگزار می شوند

برنامه های دهه کرامت با اعمال محدودیت برگزار می شوند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و تشکیل شورای بزرگداشت این دهه با برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو مصاحبه کرد.
حجت الاسلام ارزانی با اشاره به اینکه یازده سال از تشکیل شورای بزرگداشت دهه کرامت می گذرد، گفت: این شورا اصالتاً کار ویژه ای انجام نمی دهد و فعالیت اصلی آن هماهنگی با دستگاه های مختلف است.
وی افزود: در روز ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) تمرکز همه دستگاه ها و نهادها و به طور خاص عتبه حضرت معصومه (سلام الله علیها) بر شهر مقدس قم است. ۳۴ دستگاه و نهاد در این شورا قبل از فرا رسیدن دهه کرامت جلسات متعددی را برگزار و شش کارگروه هم برنامه های ویژه ای را طراحی می کنند.
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد یادآور شد: هیات اندیشه ورز در این شورا هم با مسئولیت حوزه علمیه قم در راستای زیباتر برگزار شدن برنامه ها و مبارزه با خرافات و بدعت ها در این دهه فعالیت می کند.
حجت الاسلام ارزانی با اشاره به کیفیت برنامه های ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) گفت: همه ساله برنامه های ارزشمندی ساعت هشت صبح در حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) برگزار و از مهمانان بسیاز زیادی دعوت می شود اما امسال با توجه به شیوع کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در دعوت از مهمانان محدودیت هایی وجود دارد.

اخبار مرتبط

کتاب «قواعد تبلیغ دین در کتاب و سنت» بر روی پیشخوان رفت

تسهیل در ازدواج؛ الفبای فراموش‌شده خانواده‌ها/ پدر، مادر! شما مقصرید!

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با فساد: باید با همه ابعاد فساد مبارزه کنید

0 نظر

ارسال نظر

capcha