لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه برای گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس

لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه برای گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس

به گزارش سراج24، سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در مازندران امروز نشست تبیین سیاست های کمیته ورزش و جوانان در ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار کرد: کمیته ورزش و جوانان یکی از مهم ترین و حساس ترین کمیته ها برای گرامیداشت محسوب می شود.
*لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای تبیین پیام دفاع مقدس در بین نسل ها
وی افزود: در این راستا باید از همه ظرفیت ها از جمله ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها نیز به صورت مناسب بهره برداری شود تا پیام دفاع مقدس برای جامعه و نسل های جوان به خوبی تبیین شود.
ملکی تصریح کرد: ورزش مازندران و ورزشکاران این استان جایگاه ویژه ای در کشور دارند و از این بدنبال کیفی سازی برنامه ها برای افزایش تأثیرات آن در جامعه هدف استفاده کرد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در مازندان ضمن تشریح اقدامات دیگر کشورها برای تکریم و گرامیداشت کشته شدگان جنگ های خود بیان کرد: سربازان ما و شهدای ما راه حق را رفته اند و در مسیر دفاع از ارزش های الهی و انسانی جنگیدند و امروز وظیفه ما هست که دستاوردهای گرانب های روزهای دفاع مقدس را حفظ و برای نسل های بعد نشر دهیم.
وی با اعلام اینکه اکثر شهدای ما از جوانان بودند، تاکید کرد: مردم همیشه در رویدادها از ما مسؤولان جلوتر هستند و انتظار ما در چهلمین سالگرد دفاع مقدس این است که در مقولات فرهنگی همچون تدوین و انتشار کتاب ادارات کل استان مازندران برنامه ریزی و نگاه ویژه داشته باشیم.

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شعار محوری «جهش تولید» باید سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار گیرد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha