دو پسر دیگرم هم فدای حضرت زینب(س)

دو پسر دیگرم هم فدای حضرت زینب(س)

به گزارش سراج24، محمدرضا حبیبی امروز در دیدار با رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: شیعیان جهان از سراسر دنیا باهم متحد شدند تا در مقابل امپریالیسم جهانی و صهیونیست ها و گروه ها تکفیری به ویژه داعش که نمایندگان آن ها هستند، مبارزه کنند و پرچم اسلام را نقاب کرده و در پی افکار پلید خویش هستند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان ادامه داد: مسلمانان از اقصا نقاط دنیا متوجه شدند که همه این موضوعات به این جهت است که صهیونیست قصد دارد بر مسلمانان جهان حکومت کند و این کنار هم بودن تجربه ای شد که آن هایی که می گفتند چطور قرار است حکومت جهانی تشکیل شود، این همدلی را ببینند.
وی تصریح کرد: هرچه داریم از برکت شهدا و انقلاب اسلامی است؛ در هفته قوه قضائیه یکی از برنامه ها دیدار با خانواده شهداست؛ نشست با رسانه ها، توسعه دادرسی الکترونیک و در محموع ارتقا نقاط مثبت و بررسی مشکلات از جمله موارد مورد بررسی در هفته قوه قضائیه خواهد بود.
پدر شهید مدافع حرم، سردار امیری نیز در این دیدار اظهار داشت: یک پسر داشتم که برای خداوند و اهل بیت که به کمک اسلام شتافت؛ از این موضوع خوشحال هستم؛ دو پسر دیگر هم دارم که اگر لازم شود آن ها را هم برای مجد اسلام می فرستم.
قربانعلی امیری ادامه داد: پسرم در دولت افغانستان مشغول خدمت بود؛ اما برای محافظت از حرم حضرت زینب (س) کار و زندگی خود را رها کرد و به جمع مدافعان حرم در سوریه شتافت.
وی تصریح کرد: وقتی خبر شهادت پسرم به من داده شد، متوجه این موضوع شدم که پسر دیگرم هم مجروح شده است و در آن زمان گفتم هرچه خداوند بخواهد همان خواهد شد؛ از این که پسرم در راه خوبی رفتند خوشحال هستم؛ پسرم عاشق ...

اخبار مرتبط

اولین جلسه توجیهی بانوان رابط نواحی برگزار شد

شاهسواری: سینما می‌تواند بیانگر لطافت روابط انسانی در دوران جنگ ‌تحمیلی باشد

خاطرات فرمانده مدافع حرم به سه‌زبان ترجمه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha