تجلیل از یک هزارو۱۰۰ مبلغ دینی سراسر کشور

تجلیل از یک هزارو۱۰۰ مبلغ دینی سراسر کشور

به گزارش سراج24، روح الله حریزاوی معاون سازمان تبلیغات اسلامی و دبیر همایش سراسری گام دوم انقلاب در مجتمع فرهنگی شهدای هفتم تیر (سرچشمه) با ارائه گزارشی از برنامه های این همایش گفت: در همایش امروز (یکشنبه، اول تیر) ۷۲ نفر از مبلغان در حوزه‌های مختلف تجلیل می شوند.

این مبلغان در عرصه های تعالی زن و خانواده، پیشکسوتان و مداحان، جهادگران روایت، تبلیغ اجتماعی و به عنوان امام جماعت مساجد فعال هستند.

در این مراسم از همسر شهید حجت الاسلام عباس شیرازی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، محمدرضا حججی پدر شهید محسن حججی، پروین سلگی همسر شهید سلگی نویسنده کتاب آب هرگز نمی میرد، فرزند شهید حجت الاسلام خرسند که سال گذشته در کازرون به شهادت رسید همچنین چند خانواده شهید تبلیغ تجلیل شد.


پیش از شروع مراسم و همزمان با خورشیدگرفتگی حاضران نماز آیات را به جماعت در محل شهادت شهدای هفتم تیر اقامه کردند. در چنین روزی در سال ۶۰ حضرت امام خمینی (ره) حکم ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را برای حجت الاسلام حقانی صادر کردند که وی در حادثه هفتم تیر به شهادت رسید. اول تیر در تقویم رسمی به نام روز تبلیغ دینی نامگذاری شده است.

غلامرضا سازگار شاعر و مداح پیشکسوت، مهدی دهقان نیری دبیر همایش پیرغلامان و مدیر کل صدا و سیمای استان همدان، سید امیر حسینی به دلیل فعال سازی نهاد هیئت در خدمات اجتماعی و مجتبی قره گوزلو به دلیل راه اندازی هیئت حداث الحسین در بخش جهاد مدح و رثا مورد تجلیل قرار گرفتند.
در بخش تعالی زن و خانواده خانم شریعتمدار مبلغ مقاومت در عرصه بین الملل و مدیر موسسه مقاومت بین الملل، خانم جنگروی مدیر برنامه دختران انقلاب، خانم اسلاملو موسس و مدیر موسسه راهبردی خیبر در حوزه حجاب تجلیل شدند.
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم حضور دارد.

اخبار مرتبط

قصه‌های خانم مربی در لایوهای اینستاگرامی

بیانیه مهم هیأت‌های سراسر کشور در آستانه ماه محرم

فصل دوم ایستگاه انقلاب /قسمت هشتم

0 نظر

ارسال نظر

capcha