خاطرات اسیر یاسوجی منتشر شد

خاطرات اسیر یاسوجی منتشر شد

به گزارش سراج24، کتاب «از گدار تختی تا رمادیه» خاطرات عبد الصالح خاک نژاد در اسارتگاه‌های عراق منتشر و در غرفه مجازی سوره مهر (انتهای راهروی ۲۷) با ۲۵ درصد تخفیف عرضه شد.

آسیه خاک نژاد نویسنده کتاب گفت: کتاب از «گدار تختی تا رمادیه» خاطرات عبدالصالح خاک نژاد از زمان تولد تا کنون است.


وی افزود: وی به عنوان فرد بسیجی در دوران دفاع مقدس به مناطق جنگی داوطلبانه قدم می‌گذارد و در عملیات والفجر هشت در منطقه به اسارت نیروهای بعثی در آمد و حدود پنج سال از زندگی خود را در اسارتگاه‌های مخوف رمادیه عراق سپری کرد.

خاک نژاد اظهار داشت: گردآوری کتاب بیش از سه سال و به شکل مستقیم و حضوری به طول انجامید. همچنین در مواقعی که حافظه راوی یارای کمک نداشت از همرزمانش در سایر استان‌ها کمک می‌گرفتم.

خاک نژاد با اشاره به نام گذاری این کتاب گفت: این عنوان بر اساس نام محل زندگی آقای خاک نژاد یعنی روستای "گدار تختی" در شمال غربی شهرستان بهمئی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد و "رمادیه" اردوگاه محل وی در شهر رمادیه استان الانبار کشور عراق است.

نویسنده کتاب «از گدار تختی تا رمادیه» گفت: علاقه شخصی به دوران دفاع مقدس و حس کنجکاوی در مورد اینکه اسرا در دوران اسارت چه مشقت و سختی‌هایی را متحمل شدند، مرا به این صحنه کشاند تا بتوانم رشادت‌های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس را به تصویر بکشانم.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در قم

انتشار فراخوان مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران

فضای مجازی؛ تهدید یا فرصت

0 نظر

ارسال نظر

capcha