درخواست کارگران هپکو از نمایندگان کمیسیون‌های مجلس: از ظرفیت‌های «هپکو» بازدید کنید

درخواست کارگران هپکو از نمایندگان کمیسیون‌های مجلس: از ظرفیت‌های «هپکو» بازدید کنید

به گزارش سراج24، جمعی از کارگران شرکت هپکو طی نامه‌ای به محمد حسن آصفری و علی اکبر کریمی دو نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تا با محوریت و پیشگامی نمایندگان استان مرکزی جمعی از نمایندگان کمیسیون‌های مختلف مجلس با حضور در اراک از ظرفیت‌های تولید این شهر و همچنین شرکت بازدید کنند.

متن این نامه به شریح زیر است:

نمایندگان محترم مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

سلام‌علیکم

با احترام، با عنایت به جایگاه والای مجلس انقلابی در رسیدن به تمدن اسلامی و با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرهنگ و اقتصاد را به‌عنوان دو اولویت اصلی مجلس یازدهم مطرح فرموده‌اند؛ شناخت درست ظرفیت‌های کشور توسط نخبگان و هم‌افزایی کلیه نیروهای متخصص و متعهد در راستای یافتن راه‌حل‌های بومی برای مسائل مختلف جامعه، ضروری و حیاتی است.

نمایندگان محترم مجلس، به‌ویژه نمایندگان استان مرکزی با مواضعی که از ابتدای کار خود داشته‌اند، نوید مجلس پرتحرکی را به مردم داده‌اند. اما لازمه موفقیت درحرکت -به‌ویژه در جهش تولید- صرف دغدغه مندی و فعالیت نیست، بلکه همان‌طور که بیان شد شناخت ظرفیت‌ها و هم‌افزایی نیز از شروط اساسی آن است.

بر همین اساس پیرو نامه ۶۸ نفر از نمایندگان محترم مجلس پیرامون شرکت هپکو ما کارگران این شرکت به استحضار می‌رسانیم که درصددیم تا با محوریت و پیشگامی نمایندگان استان مرکزی از جمعی از نمایندگان کمیسیون‌های مختلف مجلس دعوت کنیم تا با حضور در اراک ضمن بازدید از ظرفیت‌های فوق‌العاده تولیدی این شهر، از نزدیک غول صنعتی هپکو و ظرفیت‌های کم‌نظیر آن را مورد بازدید قرار داده و بی‌واسطه در جریان مسائل متعدد آن قرار بگیرند.

امیدواریم هپکو که دیروز نماد نابودی صنعت با خصوصی‌سازی غلط بود و امروز نماد مطالبه گری درست و مؤثر است؛ با پیشگامی نمایندگان مجلس و هم‌افزایی آن‌ها، فردا نماد توفیق نظام در اجرای درست اصل ۴۴ قانون اساسی باشد./ بنابراین منتظر پیگیری و پاسخ شما در اسرع وقت هستیم.

با آرزوی موفقیت/ جمعی از کارگران شرکت هپکو

اخبار مرتبط

کتاب «قواعد تبلیغ دین در کتاب و سنت» بر روی پیشخوان رفت

تسهیل در ازدواج؛ الفبای فراموش‌شده خانواده‌ها/ پدر، مادر! شما مقصرید!

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با فساد: باید با همه ابعاد فساد مبارزه کنید

0 نظر

ارسال نظر

capcha