مساعدت ۶۸۰ میلیون تومانی تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در قالب رزمایش مواسات

مساعدت ۶۸۰ میلیون تومانی تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در قالب رزمایش مواسات

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ۲۵ خرداد ۹۹ اظهار کرد: تشکل های قرآنی استان به تبعیت از فرامین عدالت محور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نقش ارزشمندی در اجرای رزمایش مواسات و یاری رساندن به محرومان و آسیب‌دیدگان ایفا کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر یادآور شد: در همین راستا با کمک تشکل‌های قرآنی تاکنون حدود ششصد و هشتاد میلیون تومان کمک مردمی برای توزیع میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا جمع‌آوری شده است.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت فعالان قرآنی برای تهیه و توزیع کمک‌های مؤمنانه اضافه کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا شاهد نقش‌آفرینی گسترده گروه‌های مختلف مردم به‌ویژه فعالان قرآنی وفرهنگی در حوزه کمک رسانی هستیم.

حجت‌الاسلام سروستانی گفت: تشکل‌های قرآنی نقش مؤثری در کمک به حل مشکلات جامعه در مقاطع مختلف دارند از جمله: همکاری در سمپاشی محلات، معابر، مساجد، راه‌اندازی کارگاه‌های دوخت ماسک و لباس‌های بهداشتی ضدویروس و توزیع رایگان آنها بین مردم از دیگر اقداماتی است که توسط فعالان قرآنی و جوانان جهادی این استان انجام شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: در این ایام که تجمع در مساجد و مراکز قرآنی ممنوع است اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر به صورت جدی وارد عرصه فضای مجازی شده و برنامه‌های قرآنی متنوعی در شبکه‌های اجتماعی پیش بینی و اجرا کرده است.

حجت‌الاسلام سروستانی ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزشمند مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان و اتحادیه پرتلاش استانی در تهیه و اهداء بسته‌های حمایتی اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه که به مناسبت ماه مبارک رمضان در این استان برگزار شده بود، بعد از پایان ماه رمضان همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha