اوحدی: خانواده های شهدای مدافع حرم از سرمایه های کشور هستند

اوحدی: خانواده های شهدای مدافع حرم از سرمایه های کشور هستند

به گزارش سراج24، اوحدی امروز با حضور در منزل مادر شهید مدافع حرم «جواد الله کرم» با خانواده معظم این شهید دیدار و گفت وگو کرد.
وی که همراه خانواده خود به دیدار این مادر شهید رفته بود با تجلیل از ایثارگری ها و رشادت های شهدای مدافع حرم گفت: خانواده های شهدای مدافع حرم از سرمایه های کشور هستند و پدران و مادران این شهدا باید به تربیت این چنین فرزندانی افتخار کنند.
اوحدی افزود: اینجا بیت الشهدا است و افتخار بزرگی برای من و خانواده ام است که در این خانه حضور پیدا کرده ایم. جسم مادی شهدای ما توان نگهداری از روح بلندشان را نداشت و از این جهان مادی رفتند با این تفاوت که اغلب هم زمان و هم مکان عروج عاشقانه شان را می دانستند و گاه تعیین می کردند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار به بیان خاطراتی از رشادت های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس و دوران اسارت پرداخت.
مادر شهید الله کرم نیز در این دیدار گفت: ما چون قرآن می خوانیم باید به دستورات آن هم عمل کنیم. جواد هر وقت برای رفتن آماده می شد از من می خواست دعا کنم کارش را به خوبی و درستی انجام دهد. ما فرزندانمان را فدای انقلاب اسلامی کردیم و عمرمان را نیز فدای این انقلاب خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

پرونده ویژه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم

پویش مردمی دل‌ نگار

0 نظر

ارسال نظر

capcha