کمک مؤمنانه| توزیع ۳۰۰۰ پرس غذای گرم به مناسبت شهادت امام صادق (ع)

کمک مؤمنانه| توزیع ۳۰۰۰ پرس غذای گرم به مناسبت شهادت امام صادق (ع)

به گزارش سراج24، تعداد سه هزار پرس غذای گرم به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) با همت گروه جهادی کریم اهل بیت (ع) بین خانواده های محروم حاشیه شهر رشت توزیع شد.
مسؤول گروه جهادی کریم اهل بیت (ع) در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه این غذاهای گرم در بین خانواده های محروم حاشیه شهر رشت توزیع می شود، اظهار کرد: این کار جهادی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان انجام گرفته است.
معین وفادار با بیان اینکه کار تهیه و پخت این غذاها با همت گروه جهادی کریم اهل بیت (ع) انجام گرفته گفت: کار توزیع این غذاهای گرم نیز با همت گروه های جهادی مختلف شهر رشت انجام می گیرد.
وی با اشاره به اینکه هدف از این اقدام جهادی ترویج فرهنگ مذهب جعفری و توجه به محرومان و مستضعفان جامعه است، تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام جعفر صادق (ع) و ائمه اطهار (ع) از مهم ترین هدف ما در انجام این کار خیر است.
مسؤول گروه جهادی کریم اهل بیت (ع) با بیان اینکه لقمه پاک در جامعه هدایت کننده است، افزود: اهل بیت (ع) توجه ویژه ای به اطعام مستمندان جامعه داشتند و به همین دلیل گروه های جهادی کریم اهل بیت (ع) نیز در روز شهادت رئیس مذهب تشیع، امام جعفر صادق (ع) با لطف خیرین اقدام به توزیع سه هزار پرس غذای گرم در مناطق حاشیه شهر کردند.
وفادار با اشاره به اینکه مسئولان باید به محرومان جامعه نگاه ویژه ای داشته باشند گفت: گروه جهادی کریم اهل بیت (ع) در حد توان همواره در مناسبت های خاص به فکر محرومان و مستمندان جامعه است.

اخبار مرتبط

برگزاری آئین رونمایی از کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی»

ذکری که فقر و تنگدستی را از انسان دور می‌کند

امامزادگان ستارگانی هستند که نور و برکت آنها نصیب ما شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha