مستند «سرباز»

نگاهی به مجاهدت های شهید ابومهدی المهندس در مستند «سرباز»

نگاهی به مجاهدت های شهید ابومهدی المهندس در مستند «سرباز»

به گزارش سراج24، مستند «سرباز» کاری از گروه مستند روایت فتح به کارگردانی محمدمهدی بهرامی نژاد پنجشنبه 29 خرداد ساعت 18 از شبکه یک سیما به روز آنتن می رود.
محمدمهدی بهرامی نژاد کارگردان مستند «سرباز» گفت: از سال 95 به واسطه حضور مداوم در مناطق درگیری عراق با داعش، مواجه زیادی با شهید ابومهدی المهندس داشتم و هر بار مواجهه بخشی از این مستند را پر کرد و در فاصله دو سال حضور در شهرهای عملیاتی مختلف عراق تصویربرداری از ایشان انجام دادیم.
وی افزود: زمان حضور در منطقه فلوجه عراق، تیم مستندساز دیگری درگیر تولید مستند در مورد شهید ابومهدی بودند و به همین دلیل من سعی کردم تولید را با کمی وقفه ادامه بدهم و بیشتر تمرکزم را بر روی ثبت لحظاتی از شهید ابومهدی بگذارم و بعد از طی دو سال و نیم مستند ساخته شد.
بهرامی نژاد خاطرنشان کرد: با وجود شناخته شده بودن چهره ابومهدی در جامعه، برای شناخت ابعاد شخصیتی ایشان خیلی راه پیش رویمان هست. روحیه جهادی ابومهدی واقعاً مثال زدنی بود و کمتر در دنیای مقاومت شاهد چنین نیرو و عنصری هستیم.
وی خاطرنشان کرد:هدف اصلی من و گروه مستند روایت فتح از تولید این مستند ادای دین به شهید بزرگ مقاومت عراق، شهید ابومهدی است. مستند «سرباز» با یک طرح سوال شروع می شود و طی تماشای مستند سعی میشود به این سوال پاسخی حقیقی داده شود.

اخبار مرتبط

پیشکسوتان جهاد سدی مقابل توطئه دشمن در تحریف دفاع مقدس هستند

«مدیریت جهادی» تنها راه مسئولان برای توسعه کشور

جهاد در سپاه بی وقفه جاری و پایان‌ناپذیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha