مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین:

شخصیت‌سازی نسل جوان بزرگترین جهاد بانوان است

شخصیت‌سازی نسل جوان بزرگترین جهاد بانوان است

به گزارش سراج24، اعضای جمعیت فرهیخته بانوان استان قزوین روز یکشنبه مورخ ۲۵ خرداد ۹۹ با حجت‌الاسلام محمد جواد زهرایی مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین در محل اداره کل دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی بانوان استان به گفتگو پرداختند.

در ابتدا خدیجه تقی پور رئیس جمعیت فرهیخته بانوان استان قزوین با تشریح عملکرد این جمعیت در سال‌های اخیر عنوان کرد: حضور جهادی و انقلابی زنان در جامعه و حساسیت آنان در رابطه با مسائل فرهنگی تأثیر بسزایی در حل مشکلات فرهنگی کشور دارد.

وی بر لزوم حمایت جدی مسئولان از فعالیت‌های بانوان در عرصه‌های مختلف اشاره و تاکید کرد: در شرایط کنونی شاهدیم دشمنان انقلاب با هدف قرار دادن کانون خانواده و ارزش‌های اخلاقی به دنبال اهداف خود هستند تا از طریق فضای مجازی سبک زندگی غربی و غیر اسلامی را ترویج دهند.

وی به حضور گسترده بانوان درمیادین علم ودانش اشاره کرد و افزود: به برکت این نظام جمهوری اسلامی، زنان و دختران باحجاب ما امروز به خوبی در دانشگاه‌ها، مراکز علمی حضور دارند.

در ادامه حجت‌الاسلام زهرایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین بیان کرد: امروزه نقش زنان کمتر از مردان نیست و مهمترین وظیفه آنان شخصیت سازی نسل جوان است که از هر مسئولیتی سنگین تر و بزرگترین جهاد یک زن محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام زهرایی در پایان این دیدار و با تأکید بر ایجاد موج مطالبه‌گری با روحیه مردمی توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین خاطرنشان کرد: این جمعیت باید شبکه زنان مؤمن و مطالبه‌گر برای حقوق بانوان ایجاد کنند و از تمامی ظرفیت‌های علمی بانوان به نحو شایسته بهره ببرند.

اخبار مرتبط

«سنگرسازان بی‌سنگر» نمادی از سیرت زلال انقلاب اسلامی

خراسان رضوی: «لبیک»؛ بستری نوین برای شناسایی وهدایت استعدادهای برتر از سنین کودکی

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha