حجت‌الاسلام حسن شجاعی:

رئیس سازمان تبلیغات شرایط نامطلبوب فرهنگی کشور را به خوبی بازنمایی کرد

رئیس سازمان تبلیغات شرایط نامطلبوب فرهنگی کشور را به خوبی بازنمایی کرد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حسن شجاعی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان درخصوص سخنان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: صحبت‌های حجت‌الاسلام قمی از جهتی بازنمایی واقعی از وضعیت کشور بود و از کوتاهی‌هایی که مسئولان بخش‌های مختلف انجام داده بودند گلایه کرد.

وی افزود: شرایط فرهنگی ما شرایط خوبی نیست و رئیس سازمان تبلیغات این شرایط نامطلبوب فرهنگی را به خوبی بازنمایی کرد و از این حیث سخنان حجت‌الاسلام قمی واقعی بود.

شجاعی به عدم اهتمام مسئولان در دستگاه‌ها اشاره و ابراز کرد: واقعیت این است که یک عدم اهتمامی را در برخی از مسئولان مشاهده می‌کنیم که رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این تذکرات را داند که تذکرات به جایی هم بود.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روشن‌ترین گله در خصوص مسائل فرهنگی را مقام معظم رهبری(مدظله) داشتند که فرموند: «ما در مسئله فرهنگ با یک ولنگاری فرهنگی مواجه هستیم» و به طریقی سخنان حجت‌الاسلام قمی به تندی فرمایشات مقام معظم رهبری نبود.

وی به دیدگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سخنان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و تأکید کرد: قرار بود گزارشی از وضعیت فرهنگی جامعه ارائه شود که این مهم توسط رئیس سازمان تبلیغات اسلامی انجام شد اما نمایندگان مجلس مشتاق بودند که گزارش عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی را بشنوند و اگر دیدگاه‌ها و یا انتقاداتی وجود دارد، به همین دلیل است.

حسن شجاعی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در پایان این گفتگو به دلیل عدم ارائه گزارش رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: برای ارائه گزارش عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی فرصت نبود اما اصل سخنان حجت‌الاسلام قمی درست بود.

اخبار مرتبط

اعمالی که پاداش کارهای خیر را از بین می‌برند

فرهنگ سازی؛ مهم ترین رسالت بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت

توزیع هزاران عنوان کتاب در مناطق روستایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha