کمک ۲۵۰ میلیون تومانی بانک های گلستان در رزمایش ملی ایران همدل

کمک ۲۵۰ میلیون تومانی بانک های گلستان در رزمایش ملی ایران همدل

به گزارش سراج24، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: بانک های مسکن،مهر ایران،سپه و رفاه استان گلستان با مشارکت نقدی و غیرنقدی خود به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان برای کمک به نیازمندان و محرومان تحت حمایت این نهاد در قالب رزمایش ایران همدل کمک کردند.
وی با قدردانی از تعامل و همکاری بانک های استان با کمیته امداد افزود: بانک مسکن با کمک مومنانه ۲۰۹ میلیون تومانی خود در قالب ۵۰۰ بسته غذایی،۸۱ تخته فرش،۸۱ تخته پتو و ۲۰۰ بسته لوازم تحریر در رزمایش ایرانِ همدل مشارکت کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد:این نهاد بعنوان متولی کمک به نیازمندان، با لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری، فرمایشات ولی امر مسلمین را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف کرد.
بابایی عنوان کرد: رزمایش ملی « ایران همدل» در آستانه ماه مبارک رمضان، با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار نیازمند و هموطنان آسیب‌دیده از شیوع ویروس منحوس کرونا در کمیته امداد استان گلستان اجرا شد.
وی گفت:ماه مبارک رمضان امسال جلوه‌های زیبایی از  کمک و یاری‌رساندن به نیازمندان در گوشه و کنار استان خلق شد،که رزمایش همدلی برای ایران همدل، تنها نمونه ای از این کمک‌های مومنانه است.
وی با اشاره به  اهدای ۶۷۰ بسته غذایی بانک ها خاطرنشان کرد: بانک سپه با اهدای ۱۷۰ بسته غذایی به ارزش ۲۵ میلیون تومان و همچنین بانک رفاه با توزیع ۶۵۰ پرس غذای گرم به ارزش ۱۳ میلیون تومان و بانک قرض الحسنه مهرایران نیز مبلغ سه میلیون تومان برای همدلی با نیازمندان و مستضعفان گلستانی در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

اخبار مرتبط

برگزیدگان جشنواره فیلم رشد معرفی شدند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

دشمنان می‌دانند اگر صداوسیما خوب کار کند، نقشه‌هایشان نقش بر آب می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha