اجرای طرح آموز‌ش مجازی «تربیت مبلغات پیشرفت» در اردبیل

اجرای طرح آموز‌ش مجازی «تربیت مبلغات پیشرفت» در اردبیل

به گزارش سراج24، سارا حقی در مصاحبه با روابط عمومی این اداره ضمن اشاره به اهمیت ارتقاء سطح آگاهی و معلومات دینی و فرهنگی بانوان در جامعه عنوان کرد: همزمان با انقلاب اسلامی و شعار بازگشت به اسلام ناب محمدی، احیا شخصیت زن مسلمان نیز جلوه‌های مناسب و شایسته‌ای یافت.

وی افزود: در مکتب امام (ره)، زنان نه تنها نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند، بلکه بخش موثرتری برای رسیدن جامعه به سعادت نیز هستند.

حقی ادامه داد: در این دیدگاه، اثرگذاری و نقش زنان در تحولات اجتماعی بسیار پر رنگ است؛ یعنی زنان به‌عنوان کنشگران و مخاطبان پرشمار عرصه تبلیغ، موضوعیت دارند.

وی تصریح کرد: در جامعه کنونی، حضور زنان در حل معضلات اجتماعی به گونه‌ای که انتظار می‌رود نیست؛ به زبان گویاتر، زنان رهبران پیشرفت جامعه در همه ابعاد اجتماعی و خانوادگی می توانند حضور داشته باشند.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل به اجرای طرح آموز‌ش مجازی «تربیت مبلغات پیشرفت» اشاره کرد و گفت: در این طرح، همه بانوانی که با توصیه مقام معظم رهبری برای ساختن ایران پیشرفته انگیزه پیدا کرده‌اند، با توانمندسازی خویش و برگرفتن آموزش‌های همه جانبه، مقاوم‌تر از قبل در این راه حرکت می‌کنند.

حقی در تشریح این طرح اذعان کرد: شرکت کنندگان و مخاطبین این طرح شامل مبلغات، زنان فرهیخته، مداحان، فعالان فرهنگی و همه بانوانی که در مسیر پیشرفت به سوی ظهور حرکت می‌کنند می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان پس از ثبت نام، روزانه در جریان آموزش ها قرار خواهند گرفت و در پایان دوره با برگزاری آزمون، به منتخبین دوره گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل در پایان خاطرنشان کرد افزود: دانش‌پژوهان باید خلاصه مباحث ارائه شده را تهیه و به آیدی madehinetaha@ در پیام‌رسان ایتا ارسال کنند.

اخبار مرتبط

تجلیل از 14600 پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل

بازسازی عملیات کربلای ۵ در اردبیل

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha