کودک‌کشی رژیم صهیونیستی با ادعای دموکراسی

کودک‌کشی رژیم صهیونیستی با ادعای دموکراسی

به گزارش سراج24، سران دولت‌های غربی بخصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی که خود را داعیه‌دار دموکراسی می‌دانند، بیش از هر دولت دیگری برای مقاصد شوم خود دست به کشتار وحشیانه کودکان و زنان می‌زنند. حیرت‌آور اینکه با ابزار رسانه‌ای خود بر این جنایات خود سرپوش می‌گذارند و به نحوی ماجرا را شکل می‌دهند که کودکان و مردم بی‌دفاع محکوم شوند.

با وجود بی‌شمار کودک قربانی تروریسم در افغانستان، عراق، سوریه، فلسطین و ... جامعه جهانی همچنان مهر سکوت بر لب زده و گویا قصد ندارد سر از برف بیرون بیاورد و حقیقت را ببیند.

در کتاب «صهیونیسم بین‌الملل و نقش یهود در صحنه‌های دین و سیاست» تالیف «آیت‌الله سید عبدالجواد علم‌الهدی» ماهیت ضد بشری رژیم صهیونیستی به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است که  در ادامه بخشی از آن را می‌خوانید:

کودک‌کشی ابزار اسرائیل غاصب برای رسیدن به هدف

«غربی‌ها در راه تحقق مقاصد شوم خود توانستند با سیاست حیرت‌آوری، کشور فلسطین را به کشور یهودی‌نشین اسرائیل تبدیل نموده و مقاصد نهایی خود را به سهولت در کشورهای اسلامی انجام دهند.

اگرچه مساحت اراضی عرب‌نشین که در ابتدای جنگ برای یهود اروپا تخلیه شد، بیش از ۲۱ هزار کیلومتر مربع نبود، ولی چون تا این روزها جنگ ادامه داشت، خاک مورد تصرف آنان به چند برابر افزایش یافت؛ به این قرار که شهرهای متصرف یهودیان مهاجر اروپا در ابتدا تنها منحصر به شهر یافا و حیفا بود ولی بعدها اراضی شهر یافا و حوالی آن که در حومه کوه صهیون بود توسط بانک ملی یهود خریداری شد.

به این ترتیب با تلاش مستمر، شهر تل‌آویو را به عنوان پایتخت اسرائیل اعلام نمودند؛ ولی تا پایان سال ۱۹۵۸م، بالغ بر هشت شهر و ده‌ها روستا از خاک فلسطین را به آن افزودند و تا سال‌های اخیر هم که جنگ ادامه داشت، تمام دشت سینا، اورشلیم و کلیه حومه آن و قسمتی از خاک سوریه را تصرف کردند.

جمعیتی از ابتدای جنگ جهانی دوم تاکنون به آن سرزمین هجرت کردند همان یهودیانی هستند که از گوشه و کنار جهان برای قدرت و نفوذ صهیونیست‌ها فعالیت می‌کرده‌اند و با کمک دولت‌های بزرگ توانستند به آنجا آمده و سکونت یابند.

اگرچه هجرت ملت‌های مختلف در یک محیط عرب‌نشین که توأم با جنگ و نبرد بوده از هر طرف مشکل به نظر می‌آمد، اما زمامداران و به وجود آورندگان این اجتماع مردم تازه وارد را بر حسب روحیات و وضعیت آنان با احزاب گوناگون به این صورت تقسیم نمودند:

حزب سوسیالیسم، حزب آزادی‌خواه افراطی، حزب آزادی‌خواه راست، جبهه ملی یهود، سوسیالیست‌های چپ، حزب کارگر، کمونیست، دموکرات عرب، ملت بی‌طرف.

از طرفی به خاطر آنکه در متصرفات حکومت یهود، ملت‌ها و اقلیت‌های دیگری همانند مسیحی و مسلمان زندگی می‌کردند، زعمای قوم یهود که نمی‌خواستند در همان ابتدا ظاهر دموکراسی کشور جدید را از بین ببرند، بدین جهت توسط کاتاریولس، نویسنده معروف یهود دروغ‌هایی تحت عنوان دموکراسی در اسرائیل منتشر کردند که در آن ذکر شده بود رفاه مسلمانان آن کشور تامین می‌شود.

ولی آوارگان دیریاسین که زن‌های جوان و فرزندان خردسالشان در بیابان ناپدید گشته و یا از گرسنگی مرده‌اند دلیل روشن تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی می‌باشد. استفاده از کلمه دموکراسی صرفاً پوششی است برای جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی.»

اخبار مرتبط

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha