قدردانی سردار «رضایی» از مرزبانان/ مرزبانی در مسیر تحول

قدردانی سردار «رضایی» از مرزبانان/ مرزبانی در مسیر تحول

به گزارش سراج24، سردار «قاسم رضایی» جانشین فرمانده نیروی انتظامی در جمع معاونان و فرماندهان استان‌های مرزی و مراکز آموزش مرزبانی ناجا با اشاره به اقدامات و عملکرد مرزبانان در دفاع از حریم مرز‌های ایران اسلامی اظهار داشت: از کلیه همرزمانم که در کسوت مرزبانی تلاش شبانه روزی داشته و خانواده محترم آنان که تحمل دوری و سختی از همسرانشان را بر دوش دارند، تقدیر می‌کنم.

وی افزود: با توجه به عملکرد خوب مرزبانان در برقراری امنیت در مرزها، امروز شاهد آن هستیم که فرمانده ستاد کل نیرو‌های مسلح، وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی اطمینان خاطر از عملکرد مرزبانان در سراسر مرز‌های ایران اسلامی داشته باشند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به منشور مرزبانی تصریح کرد: مرزبانی نیروی انتظامی، یکی از مولفه‌های اساسی در برقراری امنیت و یکی از منسجم‌ترین سازمان‌های نیروی مسلح است.

وی شش سال خدمت در مرزبانی را از بهترین دوران خدمتش در بین مرزبانان خواند و افزود: روحیه دفاع مقدس در بین مرزبانان به وضوح دیده می‌شود و مرزبانان برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شبانه روز در تلاش هستند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به سوابق و تجارب مثبت سردار «احمد علی گودرزی» افزود: خدا را شاکرم که الفت و برادری در بین مرزبانان جاری و حاکم است و مرزبانی در مسیر تحول هر روز گام به گام به جلو حرکت می‌کند.

وی افزود: رفتار مناسب فرماندهان و همرزمانم در برقراری تعاملات درون و برون سازمانی در مناطق مرزی به سازمان نیروی انتظامی قداست بخشیده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نگاه جمهوری اسلامی ایران به کشور‌های همسایه، نگاه مودت و دوستی است و مرزبانان نیروی انتظامی می‌بایست جایگاه تعاملات با کشور‌های همسایه را همراه با اقتدار حفظ کنند.

اخبار مرتبط

رضایی: سازمان سراج، نهادمردمی است/«مسجد محوری» با جدیت پیگیری می‌شود

در شرایط کرونایی هم می‌توان به تکلیف حسینی عمل کرد

اعزام 350 مبلغ بومی در ماه محرم به مناطق ایلام

0 نظر

ارسال نظر

capcha