وعده شفافیت در اقدامات دستگاه قضا عملی شده است

وعده شفافیت در اقدامات دستگاه قضا عملی شده است

به گزارش سراج24، علی آذری نمایند مردم شهرستانهای قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، درباره گزارش جامع قوه قضاییه در خصوص نحوه هزینه کرد سود حساب‌های سپرده دستگاه قضا بیان کرد: گزارش ریاست قوه قضاییه در اعلام سود حساب های سپرده دستگاه قضا برای سال ۹۸ نشان دهنده این است که آیت الله رییسی وعده شفافیت اقدامات دستگاه قضا را به مرحله عمل رسانید.

نمایند مردم شهرستانهای قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی افزود: این اقدام شفافیت که حلقه گم‌شده‌ زنجیره‌ بسیاری از آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و هست را به عنوان دلیلی بر وفاق ملی با معرفی به افکار عمومی بازگرداند چرا که همه می دانیم سلایق مختلف سیاسی در موضوع شفافیت وحدت نظر دارند.

وی تصریح کرد: اقدامات ریاست قوه قضاییه به ویژه شفاف سازی، موجبات کارآمدی نظام و حاکمیت اسلامی را به صورت مبنایی در افکار عمومی فراهم  نموده و با اجرای طرح های شفافیت امکان بروز آسیب‌ها و جرائم علیه نظام اسلامی کاهش و احتمال کشف مفاسد افزایش خواهد یافت  و این به معنای معرفی کارآمدی و بهینگی حاکمیت است که ریاست قوه قضاییه در این راستا پیشتاز می‌باشد. 

آذری خاطرنشان کرد: شفافیت از ابزارهای کلیدی مشارکت عموم است. مشارکت هم وسیله توسعه در زوایای مختلف اجتماعی، اقتصادی ، سیاسی، امنیتی و ... است و این یعنی  افزایش اعتماد عمومی و توجه ویژه به کلید واژه نظارت همگانی و نکته مهم پیشگیری از جرم، آسیب و فساد که این بحران ها در مسائل امروز جامعه ما آنچنان حاد و درهم پیچیده شده که موجبات نگرانی شدید عموم را فراهم ساخته است.

اخبار مرتبط

مشکلات و مسائل مردم چهارمحال و بختیاری بررسی می‌شود

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha