رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: باید بر سر مسئولانی که به فقر، فساد و تبعیض دامن زده‌اند، فریاد بلند زد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: باید بر سر مسئولانی که به فقر، فساد و تبعیض دامن زده‌اند، فریاد بلند زد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سفر خود به شهرستان بندرماهشهر و در جمع گروه های جهادی شهرستان بندر ماهشهر با تاکید بر اهمیت حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم عنوان کرد: شکل گیری این دیدار، ابتدا برای عرض خداقوت به شما جهادگران است و به دستان شما گرو‌ه‌های جهادی و به فضل خدا اتفاقات بزرگی اتفاق افتاده و خواهد افتاد.

وی افزود: ما مسئولان موظفیم تمام تلاشمان را به کار بگیریم و تاکیدات شما عناصر جهادی باعث می‌شود تا ما جدی‌تر مسائل را پیگیری کنیم.

قمی با تاکید بر جایگاه سازمان تبلیغات اسلامی در این فضا اذعان کرد: ما در این سازمان حلقه واسطی برای رساندن صدا و مطالبات شما در خصوص فقر، تبعیض و فساد هستیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان وظیفه مطالبه‌گری در مقابل مسئولین تصریح کرد: باید بر سر مسئولانی که با بی تدبیری به فقر، فساد و تبعیض دامن زده‌اند، فریاد بلند زد؛ چون با این راه مطالبه و صدای شما شنیده خواهد شد و وظیفه ما این است که صدای شما را به مسئولین امر برسانیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص اهیمت دفاع از مظلوم گفت: ما مانند حاج قاسم سلیمانی فرزندان امام راحل هستیم و در مکتب ایشان درس گرفتیم و اگر ظلم بزرگتری را ببینیم یقه ظالم را می گیریم چون مکتب امام راحل این بود که بر هر ظالمی می‌تازیم و از هر مظلومی دفاع می‌کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ولی این دلیل نمی شود که جایی ظلم‌های کوچکتری وجود داشته باشد آن را نادیده بگیریم؛ هر مسئولی پایش را کج بگذارد باید به وسیله مطالبات مردم و نمایندگان مجاهد مردمی سر به راه بشود.

حجت‌الاسلام محمد قمی در ادامه گفت: مردم در خیلی از مواقع حاضرند با مشکلات اقتصادی کنار بیایند اما با تبعیض به کنار نیامده و حق دارند با آن مخالفت کنند؛ این خصلت مردم خوب خوزستان و ایران است که با دیدن ظلم صدایشان بالا می‌رود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به معنای مستضعف خاطرنشان کرد: مستضعف کسی است که خودش ضعیف نبوده و به آن ظلم شده و ضعیف نگاه داشته شده است‌ که در این میان مستضعف فکری ظلم بزرگتری بر آن وارد شده است.

قمی با بیان اهمیت عمل مجاهدانه بیان داشت: کسانی که مجاهدانه به میدان میزند و فقط برای خدا کارمی‌کنند می‌توانند برای کسب درآمد بیشتر وقت بگذارند اما برای خدا به میدان آمده‌اند، رمز پیشروی امثال شهید سلیمانی و همه افراد جهادی که در مکتب امام آمده و کار می‌کنند اخلاص است؛ مقام معظم رهبری می‌گویند که ما در عدالت عقب بوده و باید یقه آن مسئولی که تواناتی رفع این موضوع را داشته است، بگیریم.

اخبار مرتبط

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha