قرار گاه مردمی شهید سلیمانی شهرستان دماوند همچنان در میدان مبارزه با کرونا

قرار گاه مردمی شهید سلیمانی شهرستان دماوند همچنان در میدان مبارزه با کرونا

به گزارش سراج24  محمد رضا شکری مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند از فعالیت‌های قرارگاه مردمی شهید سلیمانی این اداره در طرح همدلی و پیشگیری از ویورس کرونا خبر داد.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص ضرورت کمک‌های مؤمنانه، همدلی و مواسات، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند اقدام به راه اندازی قرارگاه مردمی شهید سلیمانی کرد.

شکری ادامه داد: این قرارگاه از گروه‌های جهادی، هیئات مذهبی، مساجد، مؤسسات و خانه‌های قرآنی، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، مبلغین و ذاکرین جهادی تشکیل شده و از زمان شیوع ویورس کرونا نیز مشغول به فعالیت است.

وی تصریح کرد: ایجاد شبکه گروه‌های جهادی و تشکل‌های دینی شهرستان دماوند، اجرای طرح مردم برای مردم با عنوان «پویش به توان ما»، رزمایش مواسات و همدلی، طرح نذر نان و قربانی، پشتیبانی تشکل‌های دینی از مسئولین خط مقدم مقابله با کرونا با راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و بسته‌های بهداشتی و ضد عفونی کردن معابر و اماکن مذهبی،شناسایی محله محور نیازمندان و آسیب دیدگان شیوع ویروس کرونا در شهرستان و تهیه و توزیع بسته‌‎های ارزاق با موضوع امام محلات و هیئات مذهبی از مهم ترین فعالیت های قرار گاه مردمی شهید سلیمانی است.

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند در پایان یاد آور شد: تا به این لحظه به همت مردم متدین و تشکل‌های مذهبی شهرستان دماوند بیش از ۲۰۰ هزار عدد ماسک،۴۰ هزار بسته بهداشتی، ۱۰۰ هزار عدد دستکش یک بار مصرف، ۳۰ هزار مایع ضد عفونی کننده، پخت نان صلواتی به مدت ۴۰ روز در مسکن مهر دماوند و رودهن، پخش ۵۰۰ عدد غذایی گرم هر شب ماه مبارک رمضان و ۷ هزار بسته معیشتی تهیه و در میان نیازمندان شهرستان توزیع شده است.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha