تهیه و توزیع ۷۴۵۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در شازند

تهیه و توزیع ۷۴۵۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در شازند

حجت‌الاسلام محمد تکلو سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل و در خصوص رزمایش مؤمنانه طرح مواسات اظهار داشت: بیش از ۷ هزار و ۴۵۰ بسته معیشتی در قالب ۳ مرحله رزمایش کمک مواسات و کمک مؤمنانه در شهرستان شازند توزیع شدند.

وی ضمن قدردانی از روحانیون مستقر، هیئات مذهبی، مداحان، پایگاه‌های بسیج و نیروه‌های خودجوش مردمی افزود: این کمک‌ها بخشی از فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار و زمینه‌ای برای همدلی و همبستگی امت اسلامی شده است.

حجت‌الاسلام تکلو ادامه داد: فرهنگ کمک به نیازمندان از پایه‌های بنیادی فرهنگ اسلامی و فرهنگ علوی است که باید در جامعه نهادینه شود و گسترش یابد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند با بیان اینکه اجرای گسترده رزمایش‌های کمک‌های مؤمنانه در سراسر استان مرکزی از جمله شهرستان شازند نشان دهنده نوعی عبادت مخلصانه است، گفت: تبعیت پذیری و ولایت پذیری امت اسلامی در این حرکت عاشقانه برای همگان مجسم شده است.

وی عنوان کرد: بیانات مقام معظم رهبری همیشه در مسائل کشور چراغ راه بوده و شاهد بودیم که این حرکت عظیم مردمی مورد استقبال همگان قرار گرفته و اثرات سازنده بسیاری را همراه داشته است.

حجت‌الاسلام محمد تکلو با تاکید بر تقویت مواسات و همدلی بین مردم در طول ایام سال خاطرنشان کرد: حمایت معیشتی از نیازمندان نباید در یک بازده زمانی کوتاه انجام گیرد بلکه این حرکت‌های ارزشی باید در طول سال استمرار داشته باشد.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha