قدردانی قرارگاه جهادی فاطمیون از مجاهدت خادمان پویش‌های کمک مؤمنانه

قدردانی قرارگاه جهادی فاطمیون از مجاهدت خادمان پویش‌های کمک مؤمنانه

در این اطلاعیه آمده است:

خدمت به خلق موهبتی است که جز موحدان و بندگان صالح ربِ العالمین که محبوب و مسجود عرشیان‌اند را نشاید.

مهربان خداوندگارمان را ساجد و شاکریم که در بطن آزمونی بس گران، بار دیگر ایمان، اتحاد، صلابت، صداقت، عشق به خلق و خدمت بی ادعا، خالصانه، پیشرو و شبانه روزی مجاهدان گمنام را شاهد بودیم که جز لبخند پروردگار متعال و رضایت ولیِ آخرینش ولی‌الله الاعظم «ارواحناله الفداه» را تمنا نکرده‌اند.

درود بی‌پایان بر شما که در این ایام گرانقدر ضیافت الهی و معنوی، نعمت تلاش و مجاهدت های مقدسِ یاری‌رسانی شامل حال و روزی شما شد و بدون هیچ چشم داشت مادی، تنها برای رضایت خداوند متعال و دستگیری همدلانه از میهمانان ماه خدا، به مجاهدت برخاستید که اجر و پاداش آن محفوظ و مستمر خواهد بود.

این اقدام خداپسندانه و مجاهدانه هیئات مذهبی به‌ویژه هیئت فاطمیون استان قم، خادمین عزیز و همراهی خانواده های محترم آنان، پویش‌های مردمی و سایر افراد و گروه‌هایی که در این جریان الهی نقش و حضور داشتند، برآمده از دل بود و قطعا از مصادیق بارز آیه «تعاونوا علی البر و التقوی» است.

به رسم مقدس شکرگذاری، برخود لازم می‌دانم از حضور مخلصانه، عزم راستین و همت والایتان در تجلیِ جهاد فی سبیل الله در عرصه همدلی و کمک رسانی به هموطنان عزیز در ماه ضیافت الهی قدردانی نمایم.

این باور قلبی که قدرتان و اجرتان در پیشگاه خداوند متعال محفوظ است و بی شک زمینه‌ساز دریافت برکات و فیوضات الهی برای ملت عزیز و همیشه سرافراز ایران خواهد بود. مُهر رضایت و تفضلات ویژه حضرت ولی عصر(ارواحنا له الفداه) را برخِتام تقدیرنامه این جهادتان، آرزومندم. با این اعتقاد که جهاد همچنان باقی است و بار خدا هیچ وقت زمین نمی ماند، پس خوشا به حال مجاهدان سرو قامت و پولادین اندیشه‌ای که توفیق یابند و مسئولیت این بار را بر دوش گیرند.

همچنین، مراتب سپاس و قدردانی هزارباره خود و همکارانم را محضر مبارک اساتید و خطیبان ارجمند و معزز حجج اسلام والمسلمین سید حسین مومنی، مرتضی آقا تهرانی و حمید ملکی که ما را مستفیذ و سرشار از فیوضات معنوی نمودند، و نیز همراهی خالصانه، مجاهدانه و مقتدرانه سپاه و بسیج مستضعفین اعلام می‌دارم.»

اخبار مرتبط

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

ایران از هیچ کوششی برای حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha