همدلی ادامه دارد؛ از حضور فعال بسیجیان تا کمک 2 میلیاردی فرهنگیان در مرحله سوم کمک مومنانه

همدلی ادامه دارد؛ از حضور فعال بسیجیان تا کمک 2 میلیاردی فرهنگیان در مرحله سوم کمک مومنانه

ماه رمضان به پایان رسید ولی شور و شوق مردم برای کمک به هموطنانشان در سراسر کشور پایان ندارد. مردم همچنان با همدلی و سعه صدر سبدهای مهربانی را بر دوش می‌کشند و آن را به نیازمندان می‌رسانند.

بخش‌هایی از رزمایش کمک مومنانه که در سراسر کشور طی 24 ساعت گذشته انجام شد را ببنید.

توزیع بیش از 3 هزار سبد کالا توسط قرارگاه شهید سعید کمالی 

حافظ نجفی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) بخش مرکزی شهرستان ساری اظهار کرد: هزار بسته غذای افطاری گرم با مشارکت بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج ثارالله (ع) و خیران نیکوکار تهیه و تا پایان ماه مبارک رمضان بین افراد بی‌بضاعت و افراد آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شد.

وی به رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان اشاره کرد و افزود: گروه جهادی شهید مدافع حرم حاج سعید کمالی حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) در اجرای رزمایش کمک مومنانه در مرحله اول و دوم بیش از ۳ هزار سبد کالا معیشتی این شهرستان توزیع کردند.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) بخش مرکزی شهرستان ساری یادآور شد: کمک‌های مومنانه در مرحله سوم در عید فطر انجام خواهد شد.

بسیجیان کاشانی پیشرو رزمایش مواسات و همدلی

علی یحیی‌زاده فرمانده پایگاه بسیج شهید مطهری کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان با اشاره به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان رزمایش همدلی آغاز شد، اظهار کرد: پایگاه‌های بسیج و قرارگاه‌های اجتماعی به‌عنوان رده‌های عمل‌کننده در این زمینه شروع به کارکردند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید مطهری کاشان با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا این پایگاه در زمینه‌های توزیع پک‌های بهداشتی، ضدعفونی معابر و طرح بسیج ملی مقابله با کرونا همکاری‌هایی با پایگاه‌های سلامت منطقه داشته است‌، گفت: پایگاه شهید مطهری در مرحله اول ۱۱۰ بسته کمک معیشتی شامل ۱۷ قلم کالای اساسی و در مرحله دوم ۱۱۰ بسته معیشتی پربارتر از مرحله قبل توسط معتمدین محله‌ها به دست نیازمندان رسانده است.

یحیی‌زاده با اشاره به استقبال و کمک خیرین و مردم از این رزمایش تصریح کرد: محرومان محله‌های درب یلان و درب اصفهان و چندین محله دیگر در حوزه پایگاه شهید مطهری توسط این طرح مورد حمایت قرارگرفته‌اند.

وی تأکید کرد: در مسأله پخش بسته‌ها به حفظ آبروی خانواده‌ها توجه بسیاری شد و خانواده‌هایی که به هر نحوی آسیب بزرگی از سوی کرونا به زندگی انها واردشده بود مورد حمایت قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

«سلام بر ابراهیم» همچنان خواندنی است

حادثه منا و قهرمانان بی‌نشانی که هنوز قرص اعصاب مصرف می‌کنند

«پسرک فلافل فروش» در راه اسپانیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha