نعیم قاسم روز آزادسازی جنوب لبنان را "یوم‌الله" خواند

نعیم قاسم روز آزادسازی جنوب لبنان را "یوم‌الله" خواند

به نقل از پایگاه خبری العهد، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی به مناسبت سالروز آزادسازی جنوب لبنان اظهار کرد: ما در دل نبرد قرار داریم و نیاز به مقاومت همچنان وجود دارد. خطر واقعی تهدیدی واقعی علیه فلسطین، لبنان و منطقه است.

وی افزود: بنابراین مقاومت باید در بالاترین سطح آمادگی خود باقی بماند و برای آینده آمادگی بیشتری کسب کند. موازنه پاسخگویی تضمین حفاظت از سرزمین و یکی از ایستگاه‌های پیروزی بزرگ است.

نعیم قاسم تصریح کرد: با آزادسازی، مقاومت از طرحی که قادر به تحقق آزادی و پیروزی است به پشتیبان ثابت برای لبنان و آینده تبدیل شد.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه روز آزادسازی جنوب لبنان را "یوم الله" خواند و گفت این روز عید ملت مسلمان و مستضعف در جهان و همچنین یک چرخش تاریخی برای منطقه به سمت استقلال است.

وی همچنین تأکید کرد: عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان اعلام آشکار سقوط مقوله «ارتش صهیونیستی شکست ناپذیر» بود و سه گانه «ارتش، ملت و مقاومت» آن را شکست داد و حوادث ثابت کرد که کشورهای بزرگ، حامی اسرائیل هستند و نمی‌توان بر راه‌حل‌های تحت نظارت آمریکا و غرب تکیه کرد؛ چراکه آنها دلیل وجود اسرائیل و اشغالگری آن هستند و از تجاوز این رژیم علیه فلسطین و غصب آن حمایت می‌کنند.

۲۵ مه سال ۲۰۰۰، رژیم اشغالگر صهیونیستی پس از ۲۲ سال اشغال، از مناطق جنوب لبنان ناگزیر به یک عقب‌نشینی تحقیرآمیز شد. این عقب‌نشینی به‌دلیل حملات سخت از سوی محور مقاومت اسلامی لبنان و حزب‌الله صورت گرفت

اخبار مرتبط

حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی فرصتی برای بازنمایی جنایات آمریکاست

گام‌های ملموس برای توقف سیاست‌های رژیم صهیونیستی برداشته شود

علت واقعی کشته شدن سه جوان فعال محیط زیست در پاوه چه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha