رئیس انجمن کلیمیان تهران: ‌صهیونیست‌ها ‌در ۱۰۰ سال اخیر همیشه یهودی‌ستیز بوده‌اند

رئیس انجمن کلیمیان تهران: ‌صهیونیست‌ها ‌در ۱۰۰ سال اخیر همیشه یهودی‌ستیز بوده‌اند

همایون سامه‌یح نجف‌آبادی:همیشه جامعه ایرانی‌های کلیمی  اعمال فاشیستی و نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرده  و بر مظلومیت مردم فلسطین تاکید دارند.

وی افزود: تمام مشکلاتی که برای مردم فلسطین ایجاد شده است، به دلیل اعمال درد‌منشانه رژیم صهیونیستی بوده و جدیدا نیز طرح معامله قرن که از سوی آمریکا پیشنهاد شده است، فقط به صورت یک سویه به نفع رژیم صهیونیستی است.

منتخب ایرانی‌های کلیمی در یازدهمین دوره ‌مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رژیم صهیونیستی به تازگی کرانه باختری را به عنوان نقشه خود اشغال کرده که این نیز به دلیل  حمایت‌های آمریکا و استکبار جهانی  از  رژیم صهیونیستی است.

وی تصریح کرد: ما تاکید می‌کنیم که حساب یهودیت از صهیونیست جدا‌ست، همانگونه که امام خمینی (ره) در این خصوص فرمایشاتی داشتند.

سامه‌یح‌نجف‌آبادی عنوان کرد: ما تابع رهبر معظم انقلاب‌ هستیم ‌و همیشه به فرمایشات ایشان احترام گذاشتیم و عمل می کنیم، یکی از فرمایشات ایشان در خصوص رژیم صهیونیستی، ناکارآمدی و ایجاد تشنج در خاورمیانه است که  از طرف آمریکا و اسرائیل به دلیل این که افکار جهان را از آمریکا به منطقه خاورمیانه معطوف کند انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه زودتر همه مردم فلسطین به حقوق حقه خودشان  برسند و بتوانند به کشوری تبدیل شوند که با عدالت کامل توسط مردم همان منطقه اداره می‌شود.

 رئیس انجمن کلیمیان تهران، گفت: رژیم اشغال‌گر قدس همیشه این ادعا را دارد که در ایران یهودی‌ستیزی انجام می‌شود، در صورت اینکه آن چیزی که همه ما از جنگ جهانی دوم تا کنون می‌دانیم،  این است که  ایجاد یهودی‌ستیزی در  کشور‌های مختلف همیشه توسط اسرائیل تقویت شده است.

وی افزود: ایجاد مسئله یهودی‌ستیزی و این تفکر در دنیا خصوصا در 100 سال اخیر توسط صهیونیست‌ها بوده است.

اخبار مرتبط

گام‌های ملموس برای توقف سیاست‌های رژیم صهیونیستی برداشته شود

بهره‌برداری از عربستان سعودی برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی /فیلم

صهیونیست‌ها به کرانه باختری یورش بردند/ وقوع درگیری با فلسطینیان

0 نظر

ارسال نظر

capcha