عدم برگزاری تجمعات قدس به معنای فراموشی فلسطین نیست/ افزایش انگیزه مسلمانان برای حمایت از فلسطینی‌ها

عدم برگزاری تجمعات قدس به معنای فراموشی فلسطین نیست/ افزایش انگیزه مسلمانان برای حمایت از فلسطینی‌ها

زهره الهیان منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی و تجمعات در روز قدس وجود ندارد اما این عدم برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها به معنای به فراموشی سپردن ملت فلسطین نیست.

وی افزود: هر سال که می‌گذرد انگیزه مسلمانان و حتی ملل غیر مسلمان برای حمایت از حقوق ملت فلسطین و دشمنی با رژیم صهیونیستی بیشتر و بیشتر می‌شود و این نشان دهنده زنده بودن روز قدس و حمایت از آرمان فلسطین است.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم اظهار داشت: حق تعیین سرنوشت و حق بازگشت به سرزمین مادری دو حق مسلم ملت فلسطین است که در اسناد بین المللی بر آنها تأکید شده و باید محترم شمرده شود.

الهیان خاطرنشان کرد: ملت ایران و سایر ملل آزاده جهان باید از این دو حق مسلم ملت فلسطین حمایت‌های لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به عمل آورند و ما شاهد این احقاق حق مردم مظلوم فلسطین باشیم.

وی افزود: معامله کثیف قرن که ترامپ به دنبال اجرای آن است هرگز نمی‌تواند حقوق ملت فلسطین را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زیر پا بگذارد و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نادیده بگیرد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در پایان گفت: اگرچه امکان برگزاری راهپیمایی‌ها و تجمعات به دلیل شیوع ویروس کرونا در روز قدس امسال وجود ندارد، اما مردم ایران از طرق مختلف و به عنوان مثال در فضای مجازی حمایت خود از ملت فلسطین و حقوق حقه آنها و انزجار از رژیم صهیونیستی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نژادپرستی از شاخص‌های اصلی تمدن امریکاست

حمله یک کامیون به معترضین آمریکایی

روایت سیدحسن نصرالله از ناشناخته ماندن آیت‌الله خامنه‌ای در ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha