عدم برگزاری تجمعات قدس به معنای فراموشی فلسطین نیست/ افزایش انگیزه مسلمانان برای حمایت از فلسطینی‌ها

عدم برگزاری تجمعات قدس به معنای فراموشی فلسطین نیست/ افزایش انگیزه مسلمانان برای حمایت از فلسطینی‌ها

زهره الهیان منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی و تجمعات در روز قدس وجود ندارد اما این عدم برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها به معنای به فراموشی سپردن ملت فلسطین نیست.

وی افزود: هر سال که می‌گذرد انگیزه مسلمانان و حتی ملل غیر مسلمان برای حمایت از حقوق ملت فلسطین و دشمنی با رژیم صهیونیستی بیشتر و بیشتر می‌شود و این نشان دهنده زنده بودن روز قدس و حمایت از آرمان فلسطین است.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم اظهار داشت: حق تعیین سرنوشت و حق بازگشت به سرزمین مادری دو حق مسلم ملت فلسطین است که در اسناد بین المللی بر آنها تأکید شده و باید محترم شمرده شود.

الهیان خاطرنشان کرد: ملت ایران و سایر ملل آزاده جهان باید از این دو حق مسلم ملت فلسطین حمایت‌های لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به عمل آورند و ما شاهد این احقاق حق مردم مظلوم فلسطین باشیم.

وی افزود: معامله کثیف قرن که ترامپ به دنبال اجرای آن است هرگز نمی‌تواند حقوق ملت فلسطین را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زیر پا بگذارد و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نادیده بگیرد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در پایان گفت: اگرچه امکان برگزاری راهپیمایی‌ها و تجمعات به دلیل شیوع ویروس کرونا در روز قدس امسال وجود ندارد، اما مردم ایران از طرق مختلف و به عنوان مثال در فضای مجازی حمایت خود از ملت فلسطین و حقوق حقه آنها و انزجار از رژیم صهیونیستی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام خواهند داشت.

اخبار مرتبط

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha