راه پیروزی بر رژیم صهیونیستی

راه پیروزی بر رژیم صهیونیستی

 آیت الله عیسی قاسم طی سخنانی در نشست کنگره بین المللی قدس شریف که به صورت زنده از فضای مجازی پخش شد، در تبیین مسئله فلسطین اظهار داشت: خدمت همه مقاوماتی که در راه آزادی قدس و مسجد الاقصی حرکت می‌کنند، عرض سلام دارم.

وی با اشاره به آیه «سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی» گفت: مسجدالاقصی و قدس همان فلسطین است که امنیت و مصونیت آن در گروه قدرت و ایمان و فداکاری امت اسلامی و برخورداری از غیرت دینی است.

رهبر جنبش اسلامی بحرین افزود: بنای قدرت رسیدن به وحدت و رها کردن تفرقه است و باید سطح بالایی از فداکاری و حرکت کردن در راه صحیح و پیروزی الهی را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت همه این کارها در وهله اول بر عهده سازمان‌های اسلامی و رهبران صالح است، گفت: آنها باید امت اسلامی را آزاد کرده و حاکمیت دولت‌های اسلامی را در برابر ظلم و استبداد تقویت کنند.

آیت الله عیسی قاسم تصریح کرد: باید همه نیروها جهت دهی شوند و همه سازمان‌های نتیجه بخش باید از همین جا حرکت خود را شروع کنند و همه اقدامات باید در راهی باشد که موجب رضایت خداوند باشد و لذا باید همت و شجاعت و صبر بیشتری در این راه داشته باشیم تا بتوانیم این مسیر الهی را طی کرده و به هدف خود برسیم.

اخبار مرتبط

رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد / متن سخنان رهبر معظم انقلاب

حماس: انتفاضه آزادی قدس در راه است/سردار قاآنی همان راه مقاومت شهید سلیمانی را ادامه می‌دهد

بخشی از صحبت های «یحیی سنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه، در باره شهید سرادر سلیمانی /فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha