تفسیر آیات قرآن توسط رهبر انقلاب|پیروزی ملت ایران تضمین شده است

تفسیر آیات قرآن توسط رهبر انقلاب|پیروزی ملت ایران تضمین شده است

به گزارش سراج24، آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در جلسه‌ای به تفسیر و شرح آیه هفتم سوره مبارکه «محمد» پرداختند و فرمودند: پیروزی ملت ایران، پیروزی بسیج، پیروزی جریان عظیم انقلاب اسلامی در ایران تضمین شده است، خدای متعال در قرآن کریم می‌فرماید: «إِن یَنصُرْکُمُ اللَّهُ فَلَاغَالِبَ لَکُمْ» اگر خدا شما را یاری کند هیچ‌کسی بر شما غلبه نمی‌کند.

ایشان افزودند: یاری کردن خدا چگونه است؟ «إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ» اگر شما دین خدا، جهت‌گیری الهی، منطق و راه خدا را یاری کردید، خدا هم شما را نصرت و یاری خواهد کرد، این همان چیزی است که امروز هم وجود دارد؛ این جریان عظیم انقلابی در کشور دارند اهداف الهی را دنبال می‌کنند؛ ایجاد جامعه اسلامی را دنبال می‌کنند، تحقق شریعت الهی در کشور را طلب و دنبال می‌کنند.

رهبر معظّم انقلاب خاطرنشان کردند: پس راه، کار خداست، راه خداست، نصرت خداست، وقتی نصرت خدا صورت گرفت، خدای متعال هم نصرت خواهد کرد، وقتی خدا نصرت کرد، «فَلَاغَالِبَ لَکُمْ» هیچ‌کسی بر شما غلبه نخواهد کرد.

به گزارش سراج24، بخش فقه و معارف پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در ایام ماه مبارک رمضان، در مجموعۀ «سی تفسیر کوتاه» آیاتی از قرآن کریم را که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانات خود به آن اشاره و آیه مورد نظر را تفسیر کرده‌اند، منتشر می‌کند.

اخبار مرتبط

گزیده فرمایشات رهبر انقلاب درباره فضای مجازی

بیانیه گام دوم انقلاب؛ چراغ راه وحدت حوزه و دانشگاه

"الغدیر" نماد دفاع از امیرالمؤمنین(ع) و تشیع است

0 نظر

ارسال نظر

capcha