چهل و یکمین دورهمی هم شتابی؛آنلاین برگزار شد!

چهل و یکمین دورهمی هم شتابی؛آنلاین برگزار شد!

مهدی عباسی مدیر مرکز نرم افزار و بازی سازمان فضای مجازی سراج در گفت و گو با خبرنگار سراج24 اظهارداشت: روز گذشته چهل و یکمین دورهمی هم شتابی  به صورت آنلاین و با استفاده از نرم افزار برگزاری سمینارهای آنلاین سازمان فضای مجازی سراج برگزار شد.

وی افزود: میهمان ویژه دورهمی شبکه توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی، مهندس علی تهرانچی مدیر و بنیانگذار تقویم اندرویدی باد صبا بود که در این جلسه آنلاین به ارائه بحث و بیان تجربیات پرداختند.

مدیر مرکز نرم افزار و بازی سازمان فضای مجازی سراج بیان کرد: موضوع این دورهمی زیبایی‌های کرونا و فرصت‌های کرونا در کنار مشکلاتی که برای جامعه به وجود آورد بود که توسط مهندس تهرانچی بنیانگذار تقویم اندرویدی باد صبا بیان گردید. همچنین حول این محور مباحثی بین شرکت کنندگان در دورهمی مطرح شد.

گفتنی است که هم شتابی ها در این دورهمی  علی رغم اینکه پاسخ بسیاری از سوالات خود را گرفتند، این دورهمی موجب شبکه سازی بین شرکت کنندگان فعال در حوزه تولید اپلیکیشن و بازی شد. لازم به ذکر است که بستر ارتباطات آنلاین هرچند گرمای حضور در محیط واقعی را ندارد اما زمینه ارتباط گیری در فضای مجازی را به صورت آنلاین به شکل مطلوبی مهیا می کند.

وی خاطرنشان کرد: این دورهمی قرار است هر هفته تا زمان برگزاری رویدادها به صورت حضوری، به صورت آنلاین برگزار شود.

اخبار مرتبط

برگزیدگان جشنواره فیلم رشد معرفی شدند

شب یلدای ایرانیان ثبت جهانی شد

دشمنان می‌دانند اگر صداوسیما خوب کار کند، نقشه‌هایشان نقش بر آب می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha