مجاهدین خلق و داعش دو روی یک سکه و حمایت آمریکا

مجاهدین خلق و داعش دو روی یک سکه و حمایت آمریکا

به گزارش سراج24؛ این نشریه همچنین در مقاله تحلیلی خود در این رابطه نوشت:

▪️از زمان شکل گرفتن سازمان مجاهدین خلق در سال ۱۹۶۳ این سازمان با بمبگذاری، ماموریت‌های خرابکارانه و قتل، هزاران ایرانی همچنین شماری از آمریکایی‌ها را کشته است.

▪️ایالات متحده آمریکا از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ سازمان مجاهدین خلق را یک سازمان تروریستی خارجی معرفی می‌کرد؛ اما این سازمان که زمانی مخالف مداخله آمریکا در ایران بود، مواضع خود را تغییر داده و به یک نیروی مناسب برای دشمنان تهران به ویژه نومحافظه‌کاران آمریکا، کشورهای حوزه خلیج فارس و اسرائیل تبدیل شده است. رهبر فعلی سازمان مجاهدین خلق روابط نزدیکی با چندین سیاستمدار برجسته آمریکایی، از جمله جان بولتون مشاور پیشین امنیت ملی دونالد ترامپ و رودی جولیانی وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا دارد. هر دو این افراد در مراسم‌ و جشن‌های این سازمان شرکت داشته‌اند.

▪️مصاحبه ها با شش نفر از افراد جدا شده این سازمان در اروپا نشان می‌دهد که سازمان مجاهدین خلق، بسیاری از اعضای خود را منزوی، شکنجه و سربه نیست کرده است. از جنایات دیگر مجبور کردن ده ها عضو زن این سازمان به رابطه جنسی با مسعود رجوی و عقیم کردن آنها به منظور اینکه بتوانند خود را کاملا در اختیار رهبر این سازمان قرار بدهند بوده است.

▪️بتول سلطانی (فرمانده سابق سازمان منافقین) در این خصوص می‌گوید: وقتی شما شستشوی مغزی می‌شوید، دست به هر کاری می‌زنید. عملیات نظامی انجام می‌دهید، با رهبر خود رابطه جنسی برقرار می‌کنید، اطلاعات می‌دهید و جاسوسی می‌کنید.

▪️عیسی آزاده (افسر نظامی اطلاعاتی سابق سازمان منافقین) در رابطه با عمق شستشوی مغزی در این سازمان اینطور می‌گوید: اگر شخصی به رجوی شک می‌داشت به مانند این بود که به خدا شک دارد.

تهیه شده در مرکز بین الملل سازمان فضای مجازی سراج

 

اخبار مرتبط

ویدئو/ 3 روایت از سازمان منفور منافقین؛ از رجوی تا بغدادی، جنایت علیه زنان، حرمسرای مسعود

مجاهدین خلق به دنبال اجرای برنامه های آمریکا و اسرائیل در کشورمان هستند

سیری بر مواضع سازمان مجاهدین خلق در مواجهه ‌با آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha