«کمک مومنانه» به نیازمندان ایلام توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران

«کمک مومنانه» به نیازمندان ایلام توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران

به گزارش سراج24،

انگار همین دیروز بود که مردم ایلام در دفاع از خاک کشور در صحنه نبرد با دشمن بعثی در خط مقدم جنگ بودند، در این راستا شهدای بسیاری تقدیم نظام و انقلاب شد، دوران دفاع مقدس تمام شد، اما جهاد مردم در تمامی عرصه‌ها همچنان ادامه دارد و امروز این امر مهم در بحث مبارزه با کرونا نیز نمایان است. 

جبهه‌ای به رنگ مقاومت 

گروه‌های مختلف مردم از جمله بسیجیان، نیروهای سپاه، طلبه، دانشجو و... این روز‌ها کمر همت بسته و با همراهی و همدلی بار دیگر به کمک مردم آمده و ثابت کردند در تمامی عرصه‌ها در کنار نیازمندان هستند.

مشارکت اعضای پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران در کنار مردم با ارائه خدمات، نشان داده این شیرزنان در هشت سال دفاع مقدس درپشت جبهه‌ها با دوختن لباس و تهیه کنسرو و... پشتیبان رزمندگان بودند و امروز با فعالیت جهادی همدل مردم هستند. 

با شیوع کرونا ویروس در استان، حوزه مقاومت بسیج خواهران ام ابیها(س) چوار در راستای خدمات‌رسانی و کمک مومنانه به نیازمندان استان با تشکیل کارگروه بسیجیان منتخب اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی وخیرین کرده و تاکنون خدماترسانی ارزنده‌ای در این راستا ارائه کرده است.

تولید اقلام بهداشتی در پایگاه

 الهه ناصری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهرا ام ابیها(س) چوار ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام، گفت: کارگاه تولید ماسک سازی با حمایت مالی توسط خود بسیجیان پایگاه مورت و با همراهی و کمک فرمانده حوزه و توسط سپاه ناحیه ایلام راه اندازی شد و تاکنون بیش از یک هزار ماسک در این مکان تولیدی تهیه وتوزیع شده است. 

توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی در بین نیازمندان

وی با اشاره به کمک مومنانه این پایگاه به اقشار آسیب دیده، افزود: در ادامه خدمات رسانی تاکنون ۱٠۴ پک بهداشتی، ۱۱۵ بسته غذایی  و ۱۵٠ بسته فرهنگی در بین اقشار کم درآمد و کادر درمان و بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام توزیع شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهرا ام ابیها(س) چوار اضافه کرد: همچنین در راستای حمایت و کمک مومنانه و لبیک به فرمایشات رهبر انقلاب، جهاد کارکنان و نیروهای حوزه مقاومت بسیج خواهران ام ابیها(س) ادامه دارد.

ناصری بیان داشت: خادم بودن مردم برای بسیجیان افتخار محسوب می‌شود و همدلی و همراهی با مردم مهربان ومؤمن بخش چوار همواره وظیفه این پایگاه مقاومت است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

روایتی از تلخ ترین مسابقه فوتبالی دنیا

50 گیت نمونه گیری کرونا در مرز مهران دایر شد

شناسایی عامل کلاهبرداری از شهروندان ایلامی به بهانه فالگیری

0 نظر

ارسال نظر

capcha