سردار نجات:

فعالیت جهادی، تنها راه عبور از مشکلات کشور

 فعالیت جهادی، تنها راه عبور از مشکلات کشور

به گزارش سراج24، سردار حسین نجات معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در بازدید از قرارگاه مردمی مدافعان سلامت گفت: کرونا میدان آزمایشی برای مردم ایران بود تا جوانانی که روحیه جهادی داشتند به همنوعان خود کمک کنند، چیزی که شاهدش هستیم تلاش های مخلصانه و جهادگرانه نیروهای مردمی در قالب قرارگاه مدافعان سلامت شهر تهران است.

وی افزود: در این قرارگاه تلاش شده است تا تمامی افراد داوطلب بسیجی گرد هم جمع شوند و با تدبیر و سازماندهی بتوانند مشکل افرادی که به دلیل شیوع کرونا با بحران مواجه شدند را حل کنند، الگویی که تنها در جمهوری اسلامی یافت می‌شود و دیگر کشورها از این فرهنگ جهادی بی بهره هستند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران تصریح کرد: نیروهای مردمی و جهادی با برنامه ریزی و سازماندهی نیروها توانستند مشکلات و کمبودهای ناشی از بحران کرونا را به بهترین نحو ممکن ساماندهی کنند، امیدوارم در سایه این تلاش ها که در اقصی نقاط کشور شکل گرفته، مردم ایران در این آزمون سربلند شوند.

سردار نجات در خصوص بازخوردهای مردمی از فعالیت های جهادی بیان کرد:  بازخوردهای مردم نسبت به فعالیت های فداکارانه و جهادی مثبت است مردم ما بسیار قدرشناس و نجیب هستند که علی رغم تمام مشکلات و تحریم ها وقتی خدمت خالصانه صورت می گیرد با تمام وجود از داوطلبان ما تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان خاطر نشان کرد: اغلب مشکلات کشور با فعالیت جهادی برطرف می شوند و دولت باید نقش پشتیبان را برعهده بگیرد، در طول تاریخ بارها تکرار شده است که هر زمان مردم به صحنه آمدند توانستیم مشکلات را  به سرعت پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مراسم جشن عید غدیر خم در بمبئی برگزار می‌شود

بیم محروم شدن از غافله اربعین حسینی آتش به جانمان انداخته است

لغو آیین سنتی «مسلمیه» در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به دلیل شیوع مجدد کرونا / مراسمات از طریق صداوسیما پخش می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha