بخشش اجاره‌بهای بیش از 500 واحد تجاری و مسکونی درلرستان

بخشش اجاره‌بهای بیش از 500 واحد تجاری و مسکونی درلرستان

به گزارش سراج24، مهرداد لک امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تمامی شهرستان‌ها پویشی با نام هواتو دارم به منظور بخشش اجاره‌بها راه‌اندازی شد و تاکنون استقبال خوبی از این پویش از سوی صاحبان واحدهای مسکونی و املاک شده است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون اجاره‌بهای بیش از 500 واحد تجاری و مسکونی در سراسر استان از سوی صاحبان آن‌ها به مستاجران بخشیده شده، ضمن اینکه روند بخشش در ماه فروردین نیز همچنان ادامه دارد.

مسوول کمیته معیشتی و اقتصادی قرارگاه مدافعان سلامت لرستان از جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین برای افرادی که قادر به پرداخت اجاره‌بها نیستند، خبر و ادامه داد: برخی صاحبان املاک و واحدهای مسکونی به دلیل فشارهای اقتصادی قادر به بخشش اجاره‌بهای خود نیستند، از این‌رو برای تامین هزینه‌ها مبالغی را از سوی خیرین و کمک‌های مردمی جمع‌آوری و تحویل آن‌ها داده می‌شود.

لک بیان داشت: طی روزهای اخیر همچنین بین خانواده‌های مستحق و کرونایی استان بسته‌های حمایتی و بهداشتی از قبیل ماسک و موادضدعفونی‌کننده توزیع شد.

وی به فعالیت بیش از 100 گروه جهادی در شهرستان‌ها به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند اشاره و تصریح کرد: تاکنون بیش از 9 هزار بسته معیشتی و بهداشتی بین افراد مستحق استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آغاز سومین رزمایش همدلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد

کمک ۵۴۰ میلیارد تومانی مردم در «رزمایش همدلی»

درخشش دانش بنیان‌ها در رزمایش همدلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha