گندزادیی بیش از 80 درصد مناطق بروجرد/ توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان کرونایی

گندزادیی بیش از 80 درصد مناطق بروجرد/ توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان کرونایی

به گزارش سراج24، بهزاد ساطعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در بروجرد، ستاد هماهنگی مردمی در این شهرستان به منظور کنترل این بیماری راه‌اندازی شد.

وی خاطرنشان کرد: 150 نفر در قالب 25  گروه جهادی در این ستاد فعالیت دارند و تاکنون اقدامات گسترده‌ای را در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا انجام داده‌اند.

مسوول قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی شامل ماسک و موادضدعفونی‌کننده در بین مردم مناطق این شهرستان، افزود: همچنین طی روزهای گذشته با ارائه بسته‌های معیشتی از خانواده‌های نیازمند و دارای بیمار کرونایی حمایت شده است.

ساطعی بیان داشت: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی، خرید مایحتاج جانبازان و معلولان، گندزدایی و ضدعفونی مناطق مختلف شهری از دیگر اقدامات گروه‌های جهادی بروجرد است، ضمن اینکه تا روند کامل کنترل بیماری این اقدامات همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به کمک خیرین در راستای تامین منابع مالی برای خرید موادضدعفونی‌کننده و بسته‌های بهداشتی و معیشتی، گفت: تلاش می‌شود این کمک‌ها با اولویت مناطق آسیب‌پذیر و پرتراکم بروجرد هزینه و توزیع شود.

مسوول قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد گفت: 80 درصد بروجرد با بیش از 50 هزار بطری موادضدعفونی‌کننده توسط گروه‌های جهادی گندزدایی شده و این روند همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آغاز سومین رزمایش همدلی بسیج اساتید دانشگاه آزاد

کمک ۵۴۰ میلیارد تومانی مردم در «رزمایش همدلی»

درخشش دانش بنیان‌ها در رزمایش همدلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha