توزیع 300 پکیج بهداشتی به مناطق محروم و حاشیه‌نشین کوهدشت

توزیع 300 پکیج بهداشتی به مناطق محروم و حاشیه‌نشین کوهدشت

به گزارش سراج24، احسان نصیری‌نیا ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: 12 گروه از موسسات و گروه‌های جهادی که حدود 150 نفر هستند با تشکیل یک گروه جهادی واحد تمام معابر عمومی کوچه‌ها و شهر کوهدشت را به صورت کامل ضدعفونی کردیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 300 پکیج بهداشتی شامل الکل، مایع دستشویی و ماسک به مناطق محروم و حاشیه‌نشین شهر ارسال کردیم.

مسؤول قرارگاه جهادی بهشت امام رضا(ع) در کوهدشت با بیان اینکه حدود ۵ هزار ماسک تا روز عید توسط کارگاه‌های مجوز دار تهیه شد، افزود: و با توجه به کمبود پارچه و مواد مورد نیاز برای تهیه ماسک نتوانستیم ادامه دهیم.

نصیری‌نیا بیان داشت: سرکشی از بیمارهای کرونایی که نتیجه تست آنها مثبت اعلام شده‌ و در کوهدشت بستری هستند، در حال انجام است.

وی با اشاره به گندزدایی و ضدعفونی بخش مرکزی و روستاهای آن، تصریح کرد: کوهدشت برای ضدعفونی شدن به 8 قسمت تقسیم شده که توسط گروه‌های جهادی و گروه‌های مردمی انجام می‌شود.

مسؤول قرارگاه جهادی بهشت امام رضا(ع) در کوهدشت اظهار داشت: مشکلات عمده شهرستان کمبود ماسک بوده، ضمن اینکه گروه‌های جهادی با کمبود مواد ضدعفونی کننده رو به رو هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدد الهی توان مضاعف به ما داد/ اقدامات‌مان به عشق تبسم صاحب عصر و الزمان است/برکت هیئت حسینی در ماجرای جمع آوری کمک‌های مردمی

«کمک مومنانه» به نیازمندان ایلام توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران

تشکیل قرارگاه معنویت و سلامت در استان گلستان / استغاثه سراسری در شب نیمه شعبان به امام زمان(عج)

0 نظر

ارسال نظر

capcha