باز هم جهادی‌ها؛ از ضدعفونی مناطق شهری و روستایی تا توزیع بیش از 5 هزار بسته بهداشتی

باز هم جهادی‌ها؛ از ضدعفونی مناطق شهری و روستایی تا توزیع بیش از 5 هزار بسته بهداشتی

به گزارش سراج24، محمد دوستیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: تاکنون برای گندزدایی سطح روستاهای ای شهرستان، 100 هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده مورد استفاده قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: برای مقابله با کرونا، تلاش‌های زیادی از سوی ارگان‌های مختلف و دستگاه‌های متولی صورت گرفت، اما مهم‌تر از همه تلاش‌های خود مردم و گروههای جهادی است که با دست خالی و امکانات حداقلی از جان و مال برای هم‌نوعان خود دریغ نمی‌کنند.

مسئول قرارگاه جهادی مردمی شهید سلیمانی دلفان نورآباد با بیان اینکه دلفان از جمله شهرستان‌هایی است که تعداد مبتلایان آن بالا است، افزود: در همین راستا می‌طلبد که مردم نیز همکاری کنند تا هرچه سریع‌تر این بیماری را شکست دهیم.

دوستیان بیان داشت: همچنین به جهت مقابله با کرونا، گروه جهادی امام رضا(ع) دلفان با همکاری پایگاه مقاومت این شهرستان، قرارگاه قاسم سلیمانی را تشکیل داده است.

 

وی با اشاره به ارسال اقلامی حدود 200 میلیون تومان از سوی خیران لرستانی مقیم تهران به این گروه جهادی، گفت: 5 هزار و 400 لیتر الکل مخصوص ضدعفونی و حدود 3 هزار ماسک از خیران دریافت کردیم که در حاشیه شهر دلفان توزیع کردیم.

مسئول قرارگاه جهادی مردمی شهید سلیمانی دلفان نورآباد ادامه داد: علاوه بر مردم عادی حاشیه‌نشین شهر، بخش دیالیز و مرکز معلولان ذهنی و جسمی و تاکسی‌داران نیز جز جامعه هدف ما بودند.

دوستیان همچنین از توزیع هزار و 500 پکیج بهداشتی شامل مایع دستشویی، پودر شوینده، مایع ظرفشویی و دستکش خانگی خانگی در بین مردم دلفان خبر داد.

 

وی اظهار داشت: همچنین هزار و 100 بسته غذایی با توجه به وقوع سیل در این برهه بین اقشار مستضعف و آسیب پذیر توزیع کردیم.

مسئول قرارگاه جهادی مردمی شهید سلیمانی دلفان نورآباد به همکاری 65 نیرو در سطح شهر و 80 نفر در سطح روستاها برای توزیع مایع ضدعفونی‌کننده اشاره و تصریح کرد: بخشی از این کمک‌ها به همت خیرین تهران و بخشی با همکاری بنیاد برکت بوده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدد الهی توان مضاعف به ما داد/ اقدامات‌مان به عشق تبسم صاحب عصر و الزمان است/برکت هیئت حسینی در ماجرای جمع آوری کمک‌های مردمی

«کمک مومنانه» به نیازمندان ایلام توسط پایگاه مقاومت بسیج خواهران

تشکیل قرارگاه معنویت و سلامت در استان گلستان / استغاثه سراسری در شب نیمه شعبان به امام زمان(عج)

0 نظر

ارسال نظر

capcha