ربع پهلوی باعث دلسردی و درگیری حامیان اندکش شد + سند

ربع پهلوی باعث دلسردی و درگیری حامیان اندکش شد + سند

به گزارش گروه وبگردی «سراج24 » ربع پهلوی به خیال کسب محبوبیت و جلب حمایت افراد ساده لوح با ارسال پیام تبریک به علیرضا نوری زاد به مناسبت راه اندازی شبکه ماهواره ای موسوم به ایران فردا هواداران اندک خودش را به جان هم انداخت.

برخی از سلطنت پرستان حامی ربع پهلوی که نوری زاده را رقیب خود در نوکری می‌بینند و می‌گویند صدور پیام تبریک ربع پهلوی باعث افسردگی و دلسردی آنان شده و درمانده ربع پهلوی را سرزنش می‌کنند که چرا چنین خیانتی کرده است.

با توجه به اینکه هزینه های اداره و راه اندازی شبکه های ماهواره ای بسیار بالاست نوری زاده با ژست شفاف سازی اعتراف کرده هزینه های راه اندازی این شبکه را از ولیعهد عربستان سعودی دریافت کرده است شبکه ماهواره ای ایران فردا از انگلیس پخش می‌شود و با جذب برخی از کارمندان شبکه صدای آمریکا که به سبب مفاسد اخلاقی از این شبکه اخراج شده‌اند مدتی است هنوز بعد از افتتاح برنامه چندانی برای پخش ندارد.

فرصت طلبی به نام امید دانا از فتنه گران سال ۸۸ که چند ماهی محکوم به زندان شده و با فرار از کشور و چسباندن خود به ربع پهلوی سعی در مطرح کردن خودش دارد در صفحه فیس بوکش با ترس از دست دادن منافع مالی‌اش جرئت انتقاد از ربع پهلوی به سبب صدور پیام تبریک نوری زاده را ندارد با درماندگی در مواجهه با انتقادها می‌خواهد که رهایش کنند تا به درد خودش بمیرد.

گفتنی است ربع پهلوی که به دستور اربابان غربی خود ژست‌های دمکراسی خواهانه می‌گیرد چندی قبل در مصاحبه با نشریه آلمانی فوکوس پرده دمکراسی خواهی را به کناری زد و هدف اصلی‌اش را برپایی دیکتاتوری سلطنتی اعلام کرد دروغ گویی ربع پهلوی برایش دردسرساز شده و در میان گروهک‌های ضد انقلاب جنجال به پا کرد این بار هم سعی کرد با تکذیب و سانسور حرف‌هایش در مصاحبه را تکذیب کند که فیلم این مصاحبه از سوی نشریه آلمانی منتشر شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

اخبار مرتبط

خشم مقامات الیزه از دروغ‌پراکنی شورای ربع پهلوی

درگیری میان یاران ربع پهلوی بر سر شورای پادشاهی +عکس

نبض اجتماع در دست دیش‌های ماهواره!

0 نظر

ارسال نظر

capcha