برگزاری کارگاه مجازی آشنایی با «تئاتر شورایی»

برگزاری کارگاه مجازی آشنایی با «تئاتر شورایی»

به گزارش سراج24، ایمان اردی‌زاده، مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری استان البرز به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی کارگاه مجازی آشنایی با «تئاتر شورایی» را ویژه علاقمندان به نمایش به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

«تئاتر شورایی» که به نوعی زیر مجموعه تئاتر محیطی می‌باشد، روشی کاربردی-آموزشی است که با اهداف تعلیمی و تربیتی محیط‌های آموزشی کاملاً در انطباق است. این روش بر اساس آموزش تعاملی و کنش‌انگیز نوآموز و معلم است که نوآموز را صرفاً ظرفی برای انباشت اطلاعات نمی‌بیند بلکه هنرجو خود را محق می‌داند در این امر نمایشی، آموزشی مداخله کند.

این کارگاه مجازی با حضور جمال میرجعفری (پژوهشگر و مدرس کارگاه‌های آشنایی با بازی‌های نمایشی، تکنیک‌های نمایش خلاق، تئاتر شورایی، هنرهای نمایشی، تئاتر کودک و نوجوان و بازیگری) و هنرمندان استان البرز روزهای پنج‌شنبه 28 و جمعه 29 فرودین ماه ساعت 19 و 21:30 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت حضور در این کارگاه می‌توانند از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حوزه هنری البرز به آدرس artalborz@ به گروه مجازی کارگاه ملحق شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شییع پیکر شهید مدافع حرم محمد اینانلو در کرج

دهه اول محرم سال ۱۴۰۰ در استان البرز هیئت کجا برویم ؟

سردار سلیمانی و آیت‌الله مصباح‌یزدی پرچم‌دار مبارزه با انحراف

0 نظر

ارسال نظر

capcha