برگزاری کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی»

برگزاری کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی»

به گزارش سراج24، سجاد خدری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: کارگاه «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» از ویژه‌ برنامه‌های تدارک دیده شده توسط حوزه هنری استان البرز به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی می‌باشد که توسط دفتر آفرینش‌های ادبی این حوزه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

این کارگاه در راستای برنامه‌های حوزه هنری البرز با موضوع «ایران آینده» به بررسی ساختار داستان‌های آینده نگارانه می‌پردازد. نوع و گونه داستان‌های آینده نگارانه و آخرالزمانی پرداختن به دنیای پیش رو و آینده می‌باشد که در این کارگاه با نویسندگان استان البرز و استان سمنان در مورد ساختار و عناصر این گونه داستانی گفتگو خواهد شد.

کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» با حضور استاد مهدی زارع از نویسندگان خوب کشور و خسرو عباسی خودلان همراه با نویسندگان استان البرز و سمنان روزهای سه‌شنبه ۲۶ فروردین و سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ عصر به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت حضور در این کارگاه می‌توانند از طرق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام حوزه هنری البرز به آدرس @artalborz به گروه مجازی کارگاه ملحق شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برپایی مسابقه ملی کتابخوانی «داستان بهنام»

هنر برای انقلاب اسلامی جز واجبات است

قصه، یک امر فرهنگی و جهانی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha