بازگشت نیروهای انقلابی به سر کار از اقدامات پساکروناست

بازگشت نیروهای انقلابی به سر کار از اقدامات پساکروناست

به گزارش سراج24، ویژه‌ برنامه‌ای از برنامه گفتگومحور «بازگشت» با موضوع «جهان در عصر پساکرونا» چهارشنبه شب (شب نیمه شعبان) 20 فروردین سال 1399 روی آنتن این شبکه رفت. مهمان این برنامه نادر طالب‌زاده فعال رسانه‌ای و مجری کارشناس برنامه علیرضا پورمسعود بود.

طالب‌زاده در ابتدای برنامه گفت: ویروس کرونا همه را غافلگیر و در جهان به هم ریختگی ایجاد کرد.  وی در ادامه افزود: ویژگی بارز شیوع بیماری کرونا این است که انتهای این ماجرا مشخص نیست. 

این فعال رسانه‌ای اشاره کرد: طبق اظهارات کارشناسان معتبر اطلاعاتی و امنیتی در آمریکا این ویروس لابراتواری (آزمایشگاهی) و این جریان اقدامی بیوتروریستی است.

وی تصریح کرد: الان غرب گیر کرده و به خاطر اینکه دنبال تختخواب، ماسک، واکسن و سایر تجهیزات بیمارستانی است، در پی ریشه این ماجرا نیست.

طالب‌زاده به بحران فعلی در آمریکا و ایجاد ناامنی اشاره کرد و گفت: احتمال وخیم‌ شدن اوضاع، به‌خصوص با وجود رئیس‌جمهور فعلی ایالات متحده وجود دارد.

وی با اشاره به نیروهای جهادی، انقلابی و از جان گذشته به عنوان سرمایه‌های عظیم انقلاب اسلامی که هیچ‌گاه خانه‌نشین نیستند و همواره در صحنه هستند ابراز امیدواری کرد: با وجود این نیروها شیوع این بیماری در کشور ما دارد کنترل می‌شود.

این فعال رسانه‌ای اظهار کرد: در حال حاضر همه ما در حالت مکث و (pause) قرار داریم و همین فرصت تأملی است برای همه ما.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر فرصتی است که نیروهای پرقدرت و ذخیره انقلاب اسلامی به فعالیت بیفتند و همگی بازنگری کنیم و به اصلاح خود بپردازیم.

طالب‌زاده به پیروزی انقلاب اسلامی در 41 سال پیش و آزاد شدن ظرفیت عظیم نیروهای ایثارگر که متوجه خدا، پیغمبر(ص) و ائمه(ع) هستند اشاره کرد و گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی این نیروها متمرکز شدند و حزب‌الله متولد شد. ویژگی انقلاب اسلامی ایجاد تمرکز بین این نیروهاست.

وی با اشاره به اینکه امروز سالگرد شهادت سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی است، مطرح کرد: در سال 1357 با پیروزی انقلاب اسلامی اتفاقی تقابلی در کشوری که کسی فکرش را نمی‌کرد با فرهنگی غنی و صاحب ایدئولوژی افتاد.

این فعال رسانه‌ای از انقلاب اسلامی به عنوان کودتایی علیه نظم نوین جهانی یاد کرد.

وی ضمن تأیید این موضوع که کلیت فضای انقلاب اسلامی با شعار ظهور شروع شد گفت: با انقلاب اسلامی تقابل شکل گرفت و اولین اتفاقی که افتاد قطع تمامی منافع آمریکا در ایران بود که پیش از آن رخ نداده بود.

طالب‌زاده با اشاره به قضیه اشغال لانه جاسوسی و ایستادگی جمهوری اسلامی ایران بر مواضع خود مطرح کرد: این واقعه نشان داد جبهه جدیدی در جهان شکل گرفته است که کوتاه نمی‌آید و ایدئولوژیک و پابرهنه است و امکانات چندانی هم ندارد.

وی در ادامه صحبت‌های خود به هشت سال دفاع مقدس و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف از جمله موشکی و هوافضا پرداخت و گفت: جنگ تحمیلی تقابل با ظهور اسلام بود. اسلامی که نیروهای آن 1400 سال متفرق بودند و تمرکز نداشتند. پیش از انقلاب اسلامی وحدت کلمه و ادبیاتی چون مستضعفین و مستکبرین و آزادی قدس و ظهور و منجی وجود نداشت. 

این فعال رسانه‌ای ادامه تقابل‌ها با جمهوری اسلامی را آغاز توطئه‌ها و نفوذ دانست و تأکید کرد: نفوذ مال امروز نیست و زمان حضرت امام(ره) هم بود. کما اینکه بعد از رحلت امام(ره) چندین ارگان انقلابی به خاطر نفوذ منحل شد.

وی در ادامه گفت: برخلاف فرمایش امام خمینی(ره) که فرمودند دو بال انقلاب اسلامی سپاه پاسداران و جهاد سازندگی است، یک بال آن یعنی جهاد سازندگی را شکستند و همه آن جوانان را خانه‌نشین کردند.

طالب‌زاده از منحل کردن نهادهای انقلابی و خانه‌نشین کردن آدم‌های انقلابی به عنوان توطئه یاد کرد و گفت: در این اتفاق عجیب و غریب فشار زیادی به مقام معظم رهبری آمد.  

وی واقعه 11 سپتامبر را به عنوان واقعه‌ای جهانی در اعلان جنگ آمریکا به جهان علیه تروریسم جهانی دانست و گفت: این در حالی بود که خودشان ماجرای 11 سپتامبر را طراحی و اجرا کردند.

این فعال رسانه‌ای تصریح کرد: بعد از قضیه 11 سپتامبر آمریکا وارد منطقه ما شد و در تمامی منطقه ما پایگاه تأسیس کرد. 

وی به ایجاد داعش توسط جهان کفر و استکبار به عنوان توطئه‌ای علیه انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: آخرین پدیده در مقیاس جهانی‌تر همین ویروس کروناست و معتقدم منشأ این ویروس خود آنهاست.

طالب‌زاده در پاسخ به این سؤال که چه باید کرد گفت: یکی از اقدامات بازگشت نیروهای انقلابی به سر کار است. امروز برای ادامه مسیر نیاز به همه ظرفیت‌های آدم‌های انقلابی داریم که همین الان خیلی‌هایشان بیکارند.

وی با بیان اینکه مرور دشمنی‌ها و توطئه‌ها علیه انقلاب اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی اهمیت این انقلاب و بازگشت دو باره نیروهای انقلابی به عرصه‌های مختلف کشور در شرایط فعلی را به ما نشان می‌دهد، در پایان اعلام کرد: قطعاً سنت الهی این است که هر وقت در مقابل انقلاب اسلامی توطئه کردند طبق آیه شریفه «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللهُ» شکست خوردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دور هشتم مذاکرات و سنجش اراده سیاسی غرب

اعضای ستاد کرونا و متخصصان با طرح نظرات شخصی جامعه را ملتهب نکنند

خروج از برجام جزو بدترین تصمیم‌های آمریکا بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha