هر کسی با دیکتاتور ترامپ مخالفت کند بدون شک از کار اخراج خواهد شد

هر کسی با دیکتاتور ترامپ مخالفت کند بدون شک از کار اخراج خواهد شد

به گزارش سراج24، اکنش آقای کِوین بارُون، روزنامه نگار آمریکایی، موسس و سردبیر اجرایی سایت خبری و تحلیلی Defense One زیرمجموعه Atlantic Media به برکناری آقای «برت کروزیر» فرمانده ناو هواپیمابر «تئودور روزولت»:

[پیام] وزیر سابق نیروی دریایی [آمریکا]، «رایموند اِدوارد مابوس» به من: "یا باید بدون در نظر گرفتن خسارت به ارتش، تبدیل به یک مدافع تمام و کمال ترامپ شوید و یا شغل خود را از دست بدهید. از قرار معلوم هیچ کس مجاز به گفتن حقیقت نیست اگر با آنچه ترامپ می‌گوید مغایر باشد."

نکته: کاپیتان «برت کروزیر» فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت که بدلیل ابتلای بیش از ۱۰۰ نفر از ملوانان با ارسال نامه‌ای به وزیر دفاع آمریکا بر ضرورت قرنطینه سریع کارکنان ناو تاکید کرده بود از این شناور اخراج شد. «توماس مودلی» وزیر موقت نیروی دریایی آمریکا که مواضع تندی علیه ایران دارد و همچنین خواستار تغییر رژیم در ایران شده بود، بر اساس دستور وزیر دفاع این کشور، فرمان اخراج برت کروزیر را به دلیل به اشتراک گذاری نامه جنجالی اعلام کرد. او همچنین کروزیر را متهم به خیانت کرد و او را فردی بی‌تجربه و احمق خواند. مودلی که چندی پیش از دولت چین بابت برخورد با مردم این کشور به دلیل انتشار حقایق به شدت انتقاد کرده بود اکنون خود خواستار پنهان‌کاری توسط ملوانان ناو هواپیمابر شده است. این امر موجب شده است که موج جدیدی به دلیل سیاسی کردن مسائل، خواستار استعفای هر چه سریع‌تر وی از این سمت هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اعلام حکومت نظامی در چند شهر بزرگ آمریکا

احتمال وقوع جنگ داخلی در آمریکا قوت گرفت

فرار مشتریان وحشت زده در پی تیراندازی در یک مرکز خرید در حومه آتلانتا آمریکا /فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha