افزایش انتقادات به عملکرد ضعیف دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا

 افزایش انتقادات به عملکرد ضعیف دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا

به گزارش سراج24، شیوع کرونا و وضعیت خطرناک این کشور این روزها جزو مباحث داغ در کشور آمریکا است. از سوی عدم مدیریت مناسب دونالد ترامپ در این بحران انتقادات بسیاری را به دولت آمریکا وارد کرده است. بخشی از این انتقادات را در زیر بخوانید.

آقای جو بایدن، نامزد اصلی حزب دموکرات در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا: "دونالد ترامپ مسبب ویروس کرونا نیست اما او مسئول شکست در [عدم] آمادگی کشور ما برای مقابله با آن [کرونا] است."

▪️آقای کِنِت اِدوارد اولین، هنرپیشه، کارگردان، تهیه کننده آمریکایی و برنده جایزه گُلدِن گُلوب بهترین بازیگر سریال تلویزیونی درام در سال ۱۹۹۰: "به محض اینکه (هر زمانی که) او دروغ می‌گوید، مردم ما جان خودشان را از دست می‌دهند"

▪️خانم آن رایس، نویسنده و رمان‌نویس مطرح آمریکایی: "آیا می‌توانیم از همین توئیتر، حرکت ساده‌ای را شروع کنیم و محضِ خاطرِ کشور، خواستار استعفای ترامپ شویم؟ بدون [هیچگونه] امضاء، شمارش و سازماندهی. فقط با توئیت و ایمیل این درخواست را پی در پی بفرستیم. ببینیم که ما مردم چه کاری می توانیم انجام دهیم."

▪️آقای جوزف پاتریک لاکهارت، سخنگوی اسبق کاخ سفید در زمان ریاست‌جمهوری بیل کلینتون و مدیر سابق ارتباطات جهانی فیس‌بوک: "حرف آخر من در مورد موضوع صلاحیت خدمت رییس‌جمهور: تقریباً همه کنفرانس‌های خبری [ترامپ] را دیده‌ام و از اینکه او چقدر کم به آنهایی که جانشان را از دست داده‌اند و آنهایی که در حال مرگ هستند اهمیت می‌دهد، شوکه شدم. به نظر می‌رسد او فقط علاقمند است مردم بفهمند که او چه کاری انجام می‌دهد و او مقصر [ این اوضاع] نیست. این یک [نوع] مَرض است."

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وقتی فائزه هاشمی سخنگوی مکنونات قلبی مردان اصلاح‌طلب شد

چرا حمله نظامی آمریکا به ایران غیرممکن است؟

آیا آمریکا قابل اعتماد است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha