افتضاح کرونایی مدعیان حقوق بشر

افتضاح کرونایی مدعیان حقوق بشر

به گزارش سراج24، در ادامه سناریوسازی رسانه‌های وابسته به گروهک تروریستی منافقین و کشورهای بیگانه این رسانه‌ها در ادامه سوء استفاده از ویروس کرونا با منتشر کردن دروغ جدیدی تلاش کردند پرونده جدیدی نقض حقوق بشر علیه جمهوری اسلامی ایران راه اندازی کنند.

ماجرا چیست؟ چند روز قبل این رسانه‌ها با منتشر کردن تصویر شخصی به نام فرزاد صمدی اعلام کردند او در زندان رجایی شهر است و روز یکشنبه دهم فرودین ماه سال 99 در زندان رجائی شهر اعدام خواهد شد!

اما فرزاد صمدی واقعا کیست؟ فرزاد صمدی از اعضای گروهک‌های تروریستی بود که در سال 92 بعد از فشارهای حقوق بشری همین رسانه‌ها به او مدتی مرخصی داده می‌شود و این تروریست با فرار به سوریه و عراق به عضویت داعش در می‌آید و به فرماندهی در این گروهک تروریستی نیز میرسد و با اسم (ابوعایشه سقزی) بین تروریست‌های داعشی شناخته می‌شد. او در سال 2017 در حملات جبهه مقاومت به هلاکت رسید.

حالا باید دید چرا افرادی مثل مسیح علی نژاد و این رسانه‌های ظاهرا حقوق بشری تلاش دارند یک فرمانده داعشی به هلاکت رسیده را فعال مدنی کنند و از گور در آورند تا از اسم و عکس او علیه جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

منافقین و دشمنان چشم‌ به‌ راه انتقام‌ سخت باشند

ظرفیت‌های فراوانی برای بی‌ اثر کردن تحریم‌ها داریم

خاطره‌ای از حجامت مقام معظم رهبری/روایت خیراندیش از چگونگی ورود به عرصه سیاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha