به همت انتشارات سوره مهر:

در خانه بمانیم و به سفر برویم

در خانه بمانیم و به سفر برویم

به گزارش سراج24، عبدالحمید قره‌داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر، درباره خدمات آنلاین این نشر در پی شیوع‌ ویروس کرونا گفت: ارسال سفارشات تلفنی مردم تهران از فروشگاه سوره مهر طی این ایام رایگان است به‌ این‌ صورت که مردم می‌توانند سفارش خود را به‌صورت تلفنی از فروشگاه انجام دهند و بدون پرداخت هزینه ارسال، کتاب‌های خود را دریافت کنند.

وی در توضیح این پویش اضافه کرد: ما با این شعار همه کتاب‌های سوره‌ مهر را که از طریق سایت در دسترس است، در یک سامانه جداگانه تحت‌ عنوان  sooremehr.ir.99بارگذاری کردیم و مخاطبان می‌توانند در آن سامانه ثبت سفارش کنند. البته ۲۰ درصد تخفیف هم روی قیمت کتاب‌ها در نظر گرفته شده و ارسال آن هم رایگان خواهد بود.

مدیرعامل انتشارات سوره‌ مهر از ارائه تخفیفات پویش «در خانه بمانیم و سفر برویم» برای کتاب‌های الکترونیک این نشر هم خبر داد و گفت: تخفیفاتی که اشاره شد، در بخش کتاب فیزیکی بود، اما همین سامانه امکان تخفیف برای کتاب‌های الکترونیک را نیز دارد. تقریبا بیش از ۷۰ درصد کتاب‌های ما نسخه  ebook دارند و روی اپلیکیشن کتابخوان ارائه شده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌های الکترونیک را با تخفیف ویژه این ایام دریافت و بدون ارسال فیزیکی، کتاب را مطالعه کنند. چنان‌که اشاره کردم، برای آن هم تخفیفات ویژه در نظر گرفته‌ایم که در سایت اطلاع رسانی عمومی شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

۵ کتابی که در رابطه با زندگی حضرت زهرا(س) باید بخوانید

چهاردهمین چاپ «تاریخ هنر» گامبریچ بهای ۴۰۰هزارتومانی را تجربه کرد

از دیپلماسی بازی تا نخستین کتاب فارسی در زمینه بازی‌های جدی

0 نظر

ارسال نظر

capcha