به همت انتشارات سوره مهر:

در خانه بمانیم و به سفر برویم

در خانه بمانیم و به سفر برویم

به گزارش سراج24، عبدالحمید قره‌داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر، درباره خدمات آنلاین این نشر در پی شیوع‌ ویروس کرونا گفت: ارسال سفارشات تلفنی مردم تهران از فروشگاه سوره مهر طی این ایام رایگان است به‌ این‌ صورت که مردم می‌توانند سفارش خود را به‌صورت تلفنی از فروشگاه انجام دهند و بدون پرداخت هزینه ارسال، کتاب‌های خود را دریافت کنند.

وی در توضیح این پویش اضافه کرد: ما با این شعار همه کتاب‌های سوره‌ مهر را که از طریق سایت در دسترس است، در یک سامانه جداگانه تحت‌ عنوان  sooremehr.ir.99بارگذاری کردیم و مخاطبان می‌توانند در آن سامانه ثبت سفارش کنند. البته ۲۰ درصد تخفیف هم روی قیمت کتاب‌ها در نظر گرفته شده و ارسال آن هم رایگان خواهد بود.

مدیرعامل انتشارات سوره‌ مهر از ارائه تخفیفات پویش «در خانه بمانیم و سفر برویم» برای کتاب‌های الکترونیک این نشر هم خبر داد و گفت: تخفیفاتی که اشاره شد، در بخش کتاب فیزیکی بود، اما همین سامانه امکان تخفیف برای کتاب‌های الکترونیک را نیز دارد. تقریبا بیش از ۷۰ درصد کتاب‌های ما نسخه  ebook دارند و روی اپلیکیشن کتابخوان ارائه شده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌های الکترونیک را با تخفیف ویژه این ایام دریافت و بدون ارسال فیزیکی، کتاب را مطالعه کنند. چنان‌که اشاره کردم، برای آن هم تخفیفات ویژه در نظر گرفته‌ایم که در سایت اطلاع رسانی عمومی شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کتاب «تحول در عصر فضای مجازی» منتشر شد

انتشار کتاب صوتی «من و جز من» نوشته غلامحسین ابراهیمی دینانی

۵ کتاب تاریخ شفاهی رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha